18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

niezła sumka

Dżoana Krupa chce rodzić jak Beyonce. Za ten sam szpital zapłaci fortunę

01.10.2019  13:36
Dżoana Krupa chce rodzić jak Beyonce. Za ten sam szpital zapłaci fortunę
Dżoana Krupa chce rodzić jak Beyonce. Za ten sam szpital zapłaci fortunę Fot: Instagram/Joanna Krupa

Modelka znana w Polsce głównie z programu Top Model - Joanna Krupa - jest w ciąży i planuje iście celebrycki poród. Będzie rodzić w szpitalu gwiazd, za co zapłaci fortunę.

Joanna Krupa ani myśli rezygnować z blasku fleszy, jest wręcz przeciwnie. Gdy dowiedziała się, że jest w ciąży, szybko ogłosiła to światu i od tej pory za wszelką cenę stara się wzbudzić zainteresowanie mediów sobą i swoim brzuchem.

Poród zbliża się wielkimi krokami, więc pani Joanna, znana w Polsce jako Dżoana, postanowiła znaleźć sobie miejsce do rodzenia. Nie zamierza jednak jak szara Kowalska korzystać z "dobrodziejstw" polskiej służby zdrowia i panujących w naszym kraju wątpliwej jakości standardów okołoporodowych. Krupa urodzi jak prawdziwa gwiazda!

Jak Beyonce

Pieniądze zdaje się nie mają znaczenia, bo Joanna Krupa znalazła sobie placówkę, za którą zapłaci prawdziwe kokosy. Poród i pobyt w miejscu, które wybrała, kosztowały ją będą nawet 20 tysięcy dolarów, czyli około 80 tysięcy złotych!

Krupa będzie rodzić w szitalu Cedars-Sinai w Los Angeles. W tym samym miejscu przyszły na świat miedzy innymi dzieci Beyonce i Victorii Beckham. Cóż, jest naprawdę światowo!

Czytaj także