18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki smutek

Joanna Krupa w strasznej żałobie. Śmierć dotknęła jej rodziny

12.07.2021  16:31
Joanna Krupa w żałobie
Joanna Krupa w żałobie Fot: TRICOLORS/East News

Joanna Krupa jest w rozpaczy. Śmierć dotknęła jej rodziny i teraz gwiazda musi poradzić sobie z żałobą i pożegnać po raz ostatni ukochanego dziadka Stanisława.

Joanna Krupa zmuszona jest poradzić sobie z wielką stratą. Śmierć uderzyła w jej najbliższą rodzinę i teraz gwiazda mierzy się z rozpaczą. Modelka opublikowała w mediach społecznościowych przejmujący wpis powiązany ze śmiercią jej ukochanego dziadka.

90-letni dziadek Joanny Krupy, Stanisław Piotrowski, zmarł niedawno, pozostawiając rodzinę pogrążoną w smutku. Modelka opowiedziała internautom o tej historii i zdecydowała się nawet opublikować zdjęcia swojego krewnego.

Piękny czas w ślicznym miejscu przed smutnym czasem, gdzie musieliśmy się pożegnać z dziadkiem Stanisławem Piotrowskim i celebrować jego 90 lat pięknego życia

- napisała Joanna Krupa.

Joanna Krupa straciła dziadka

Senior rodu Joanny Krupy 20 lat mieszkał w Stanach Zjednoczonych. Między innymi jego wybory doprowadziły modelkę do międzynarodowej kariery medialnej. Kiedy Stanisław Piotrowski zdecydował się wrócić do Polski, zamieszkał w Tarnowie. Przez dziesięć lat nie miał kontaktu ze swoją wnuczką, ale w 2011 roku znów nawiązali ze sobą więź.

Był bardzo wesoły, dowcipny. Miał takie fajne żarty, których niestety nie umiem powtórzyć. Cieszył się życiem. Był człowiekiem ciepłym i bardzo nas kochał

- mówiła o nim Krupa na antenie "Dzień Dobry TVN".

Fani momentalnie pospieszyli ze składaniem Joannie Krupie kondolencji: "Miałam okazję poznać twojego dziadka. Wieczny odpoczynek Racz Mu Dać Panie", "Wyrazy współczucia. 90 lat to piękny wiek, choć i tak zawsze jest za wcześnie", "Jest pani podobna do swojego dziadka. Niech spoczywa w pokoju" - piszą.

My również składamy szczere wyrazy współczucia.

Czytaj także