18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szok i niedowierzanie

Joanna Krupa wierzy w gusła? "Córka odbiera mi urodę"

18.10.2019  15:09
Joanna Krupa wierzy w gusła? "Córka odbiera mi urodę"
Joanna Krupa wierzy w gusła? "Córka odbiera mi urodę" Fot: Mr Photoman / SplashNews.com/East News

Joanna Krupa wierzy w przesądy?! Wydawać by się mogło, że tak postępowa i nowoczesna kobieta jest wolna od tego rodzaju myśli. Nic bardziej mylnego.

Joanna Krupa lubi zszokować swoich fanów. Po tym, jak stwierdziła, że nie będzie karmić piersią, gdyż nie lubi, jak ktoś dotyka jej biustu oraz po tym, jak wyprawiła baby shower z motywacją, żeby jej córka miała dobre wspomnienia - już nic nas nie zaskoczy.

Niemniej, to co powiedziała teraz, wciąż jest rzeczą osobliwą. Joanna Krupa to niezwykle postępowa kobieta, która wiele w życiu widziała i kto, jak kto - ale ona nie kojarzy się z osobą wierzącą w przesądy.

Joanna Krupa wierzy w gusła?! 

Można się jednak nieźle zdziwić! Jurorka Top Model najwyraźniej wierzy w różnego rodzaju gusła i zabobony, bowiem stwierdziła, że "córka odbiera jej urodę". To popularny wśród kobiet ciężarnych przesąd, który mówi, że syn dodaje matce urody, a córka ją zabiera. 

To jest prawda, że dziewczynka odbiera matce piekność, moja ukochana i wyczekiwana córeczka zabiera mi urodę, bo mój organizm zaczął zatrzymywać wodę, pojawiły się jakieś pryszczyki, jestem bardzo opuchnięta, ale na szczęście wytrzymałam do samego końca

- powiedziała ostatnio Joanna. 

Modelka przyznaje również, że boi się porodu. Najgorsze, że jest bardzo wiele przesądów porodowych, które mogłyby ją przestraszyć jeszcze bardziej. Mamy więc nadzieję, że nikt ich pani Krupie nie przekaże. 

Ciekawe, czy Beyonce również wierzyła w przesądy? Skoro Joanna chce się na niej wzorować, warto by było, żeby brała przykład we wszystkim, a nie tylko w luksusowym porodzie. 

Czytaj także