18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"wymarzona osoba"

Żona Kurskiego zatrudniła żonę Zenka. DAŁA JEJ PRACĘ W TVP

29.09.2022  11:22
danuta Martyniuk dostała angaż w TVP. Prace załatwiła jej Joanna Kurska
danuta Martyniuk dostała angaż w TVP. Prace załatwiła jej Joanna Kurska Fot: PIOTR FOTEK/REPORTER, Paweł Wodzyński/East News

Joanna Kurska nie próżnuje - zachwycona Danutą Martyniuk i jej odchudzaniem, postanowiła dać jej pracę. Żona Zenka pojawi się w "Pytaniu na śniadanie".

Joanna Kurska, jeszcze niedawno kochanka, a dziś żona Jacka Kurskiego (to dla niej unieważnił "rozwodem" kościelnym 20-letnie małżeństwo), z przytupem wraca do Telewizji Polskiej. Kobieta odeszła z pracy, gdy na jaw wyszło, że ma romans z szefem, prezesem telewizji publicznej. - Coś za coś - skwitował sytuację Kurski i obiecał, że zrobi wszystko, by jego ukochana wróciła w szeregi TVP gdy tylko on z niej odejdzie.

Dziwnym trafem już chwilę po odwołaniu Jacka Kurskiego z funkcji prezesa, Joanna Kurska dostała cieplutką posadkę u publicznego nadawcy. Dziś jest odpowiedzialna za jeden z najpopularniejszych programów TVP - "Pytanie na śniadanie". Teraz okazuje się, że... do Telewizji Polskiej wkręciła swoją koleżankę, żonę Zenka Martyniuka, Danutę Martyniuk.

Joanna Kurska zatrudniła Danut,ę Martyniuk w TVP

Jak donosi "Fakt", Joanna Kurska zainspirowała się Danutą Martyniuk i jej spektakularną metamorfozą - żona Zenka schudła 15 kilogramów. Stwierdziła, że kobieta jest przykładem i autorytetem nie tylko dla niej, ale i dla wielu innych pań w Polsce, trzeba więc ją wypromować. I tak Danuta Martyniuk dostała propozycję, o jakiej inni mogą nieraz jedynie pomarzyć - pojawi się w programie kulinarnym w Telewizji Polskiej.

Ludzi ciekawi jej dieta. Zauważyłam, że panie często pytają ją o to, jak schudła. Wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów i chcemy pokazać to, co teraz lubi gotować i jeść

- wyjaśniła Joanna Kurska w rozmowie z Faktem. Zdaniem Kurskiej, Martyniuk to "wymarzona osoba do podzielenia się swoim kulinarnym talentem".

Danuta Martyniuk zrobi karierę w TVP?

Zapewne gdzieś w głowach państwa Kurskich świta myśl, że zarówno Zenek, jak i jego małżonka zasługują na wszystko co najlepsze, być może nawet własne programy. Aż takiej władzy Joanna Kurska jednak jeszcze nie ma, nie załatwiła więc pani Danucie autorskiego formatu (jeszcze), tylko zaprosiła ją do kuchni "Pytania na śniadanie". Widzowie jej ponoć wielki kulinarny talent podziwiać będą mogli w niedzielę 2 października.

- Ciągle słyszę pytania, co zrobiłam, by schudnąć - mówi Danuta Martyniuk "Faktowi", ucieszona propozycją szefowej "Pytania na śniadanie". I zdradza, że jej drogą do sukcesu było wykreślenie z diety ziemniaków oraz czekolady, oraz ćwiczenia mięśni brzucha.

logo Tu się dzieje