18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Intratna propozycja

Joanna Kurska dostała FUCHĘ W TVP. Wszystko zostaje w rodzinie

06.09.2022  13:19
Joanna Kurska dostała pracę w TVP!
Joanna Kurska dostała pracę w TVP! Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Joanna Kurska dostała pracę w TVP tuż po tym, jak wszystkimi wstrząsnęła wieść o odwołaniu jej męża Jacka Kurskiego ze stanowiska prezesa Telewizji Polskiej. Jednak wszystko zostaje w rodzinie?

Odwołanie Jacka Kurskiego ze stanowiska prezesa TVP zaskoczyło niejedną osobę. Jak się okazuje, to chyba nie osobiste animozje, a większe plany stoją za taką decyzją. W każdym razie pod nieobecność męża, w Telewizji Polskiej rozgości się jego druga, ślubna żona - Joanna Kurska.

Joanna Kurska dostała pracę w TVP!

Joanna Kurska otrzymała propozycję pracy w TVP, która z pewnością przyniesie jej wiele satysfakcji, a przy okazji również pieniędzy. Żona Jacka Kurskiego dostała ofertę kierowania "Pytaniem na Śniadanie" i tę ofertę przyjęła. Będzie więc najpewniej sprawować pieczę nad formą i tematyką całego śniadaniowego pasma. 

Warto dodać, że Joanna Kurska dołączy do zespołu śniadaniówki... we wtorek 6 września, czyli zaledwie dzień po tym, jak jej mąż przestał być prezesem TVP. Widać nie zastanawiała się długo nad przyjęciem propozycji.

Joanna Kurska ma już doświadczenie w pracy telewizyjnej, ale data jej angażu wiele osób zastanawia. Wcześniej kobieta przez wiele lat pracowała w Polsacie, a potem w Telewizji Polskiej działała jako dyrektorka biura programowego i biura marketingu. Z posady zrezygnowała, kiedy jej serce mocniej zabiło do Jacka Kurskiego.

Jesteście ciekawi, jakie zmiany Kurska wprowadzi w śniadaniówce?

logo Tu się dzieje