18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za uśmiech!

Joanna Liszowska zroszona wodą kusi na basenie

02.08.2022  18:37
Joanna Liszowska wypoczywa w Hiszpanii
Joanna Liszowska wypoczywa w Hiszpanii Fot: VIPHOTO/East News

Joanna Liszowska zdecydowanie zasłużyła na urlop! Piękna aktorka kusi szerokim uśmiechem, zroszona wodą na basenie. Zazdrościcie jej takiego wypoczynku?

Joanna Liszowska ma niesamowite ciało. Dla aktorki jest to szczególnie ważne - w końcu siłą rzeczy jest ono również jej narzędziem pracy. Każda artystka robi, co może, by utrzymać je w jak najlepszej kondycji. Jeśli się to udaje - kobiety nie kryją dumy. 

Joanna Liszowska wypoczywa w Hiszpanii

Joanna Liszowska jest nie tylko piękna, ale również uzdolniona i charakterystyczna. W czasie wakacyjnych, wysokich temperatur aktorka także potrzebuje odpocząć, dlatego za pośrednictwem Instagrama zabrała swoich fanów na basen.

Joanna Liszowska udała się na wczasy do Hiszpanii. 43-latka pochwaliła się nagraniami z koncertu kolumbijskiego piosenkarza Malumy. Zamieściła też kilka wakacyjnych fotek, na których prezentuje swój szeroki uśmiech. Trudno oderwać od niej wzrok!

Mamy nadzieję, że w czasach szalejącej inflacji również naszym czytelnikom uda się wyrwać, chociaż chwilę dla siebie i jeśli nie do Hiszpanii, to uciec w piękne miejsce w kraju i na moment oderwać myśli od problemów zwykłego życia.

Czytaj także