Jej piersi podzieliły Polaków

Joanna Moro NAGO. Filuternie hasa nad wodą jak goła rusałka

Wojciech Kozicki
15.06.2021  14:50
Piersi Joanny Moro odpoczywają na Warmii. Aktorka też wydaje się zadowolona
Piersi Joanny Moro odpoczywają na Warmii. Aktorka też wydaje się zadowolona Fot: TRICOLORS/East News

Joanna Moro jako aktorka już dawno przygasła, ale wciąż jest aktywna na Instagramie, wrzucając rozebrana zdjęcia. Tym razem polska aktorka pokazała jak hasa nago nad jeziorem, ale nie wszystkim taka golusieńka gwiazda przypadła go gustu.

Joanna Moro, czyli serialowa Anna German, znowu NAGO! Trzeba przyznać, chyba bardzo lubi pokazywać rozebrane zdjęcia, bo publicznie zrzucała ciuszki nawet w czasie ciąży. W zimie świeciła golizną morsując, to skoro zrobiło się ciepło, tym bardziej możemy liczyć na nagie ciało Joanny Moro w mediach społecznościowych.

Joanna Moro NAGO. Jej piersi budzą niesmak

Słońce grzeje niemiłosiernie, a Joanna Moro wypoczywa na Warmii, relaksując się nad wodą. Najwidoczniej uznała, że skoro pogoda tak piękna, to grzechem byłoby pitrasić się w ubraniu. Fani dostali więc na Instagramie seksowne selfie Joanny moro NAGO.

Zawsze kiedy morsuję mam uśmiech od ucha do ucha. Dobrego poniedziałku! Z dystansem – napisała Joanna Moro na Instagramie.

Okazuje się, że biust Joanny Moro nie wszystkich zachwycił. Nie brakuje krytycznych komentarzy, w których internauci twierdzą, że aktorka nie ma nic do powiedzenia poza obnażaniem się. Pojawiły się też opinie, że Moro przesadza z epatowaniem golizną. Jak przypuszczamy, Joanna się tymi komentarzami nie przejmie i wkrótce wrzuci zapewne kolejne nagie zdjęcia.

Nie ukrywamy, już czekamy…

Joanna Moro nago. Piersi na wolności
Joanna Moro nago. Piersi na wolności Fot: Instagram
Piersi Joanny Moro odpoczywają na Warmii. Aktorka też wydaje się zadowolona
Piersi Joanny Moro odpoczywają na Warmii. Aktorka też wydaje się zadowolona Fot: Instagram
Czytaj także