18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Za jakie grzechy dobry Boże?

MORO ZNÓW DA KONCERT KOCICH KWIKÓW? Celebrytka wraca na scenę

16.09.2021  13:32
Porażka nie uczy pokory? Joanna Moro znów śpiewa
Porażka nie uczy pokory? Joanna Moro znów śpiewa Fot: WOJCIECH STROŻYK/REPORTER

Czasami człowiek musi, inaczej się udusi? Chyba tak, bo Joanna Moro mimo ogólnopolskiej kompromitacji i śmiechu wraca do śpiewania. Celebrytka przygotowuje się do koncertu, pójdzie jej lepiej, niż w Sopocie?

Pomyślałby kto, że wielka kompromitacja w Sopocie w końcu orzeźwi Joannę Moro i uzmysłowi jej, że śpiewać każdy może - owszem - ale pod prysznicem. Biedaczka powinna zrozumieć, że scena to miejsce dla ludzi, którym żaden słoń nigdy na ucho nie nadepnął, a i głos mają potężny, wyćwiczony. Nie każdemu bozia dała talent, nie każdy więc powinien występować. Niestety, nie ma tak łatwo.

Popis Joanny Moro w Sopocie okazał się totalną porażką. Nikt nie dowiedziałby się, jak naprawdę wyglądają "walory" wokalne celebrytki, gdyby nie pomyłka TVP. Ktoś się kopnął i zamiast playbacku widzowie usłyszeli prawdziwy wokal. A to już przypominało nie śpiew, a marcującego kota...

Joanna Moro znów śpiewa

Minęło zaledwie kilkanaście dni od felernego występu, Polacy jeszcze krzywią się na myśl o piosence "La Plage De Saint Tropez", a Joanna Moro już wraca do śpiewania. Celebrytka nie odebrała lekcji z pokory - zamierza dalej prezentować swój "wybitny" talent. W środę na swoim Instagramie pokazała fanom, jak ćwiczy struny głosowe do kolejnego koncertu.

Celebrytka zaprezentowała swe umiejętności w piosenkach "Ocalić od zapomnienia" Marka Grechuty, "Och życie, kocham Cię nad życie" Edyty Geppert i w pieśni patriotycznej "Rozkwitały pąki białych róż".

Nie jest łatwo, ale miłością, z uporem do przodu

- napisała pod jednym z nagrań.

I cóż, o ile wybitnego głosu odmówić jej można, to uporu już pod żadnym pozorem. Jak myślicie, ile jeszcze razy widzowie muszą skrytykować jej nieudany występ, by przestała śpiewać? A może wręcz przeciwnie - podziwiacie ją i nie możecie się doczekać koncertu?

Joanna Moro wraca do śpiewania
Joanna Moro wraca do śpiewania
Czytaj także
Przeczytaj więcej