18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Skończyło się rumakowanie

Joanna Opozda DOJEDZIE KRÓLIKOWSKIEGO! Jest pozew

18.03.2022  19:58
Joanna Opozda dojedzie Antka Królikowskiego!
Joanna Opozda dojedzie Antka Królikowskiego! Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Joanna Opozda dojedzie Antoniego Królikowskiego. Matka jego dziecka, opuszczona tuż po porodzie, złożyła już pozew rozwodowy. Młody aktor się z tego nie pozbiera? To wygląda, jak książkowe pogrzebanie wizerunku.

Antoni Królikowski sam sobie strzeli w kolano. Najpierw wziął z Joanną Opozdą bajkowy ślub, by potem... Zostawić ją samą z ich nowo narodzonym synkiem. Teraz piękna aktorka dojedzie niewiernego męża. Jest już pozew rozwodowy. 

22 lutego 2022 roku piękna Joanna Opozda urodziła swojego pierworodnego syna. Dla gwiazdy okres ciąży był szczególnie trudny. Nie tylko bardzo źle znosiła stan błogosławiony, ale jeszcze jej biologiczny ojciec w sposób bestialski atakował swoją najbliższą rodzinę.

Mogło się wydawać, że Joanna Opozda będzie mogła liczyć przynajmniej na ramię jej świeżo poślubionego małżonka Antka Królikowskiego. Nic bardziej mylnego, to właśnie on zrobił jej w najważniejszym momencie życia niewysłowioną krzywdę.

Joanna Opozda dojedzie Antka Królikowskiego!

Wszystko wskazuje na to, że już w okresie ciąży swojej żony niewierny aktor nawiązał gorący romans z młodą i ambitną prawniczką. W tym momencie nie widzi poza nią świata i rzucił wszystko na jedną kartę.

"Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała. To był dla niej ogromny cios zwłaszcza po tym, jak jej własny ojciec publicznie ją upokorzył" - zdradza źródło serwisu Pudelek.

Joanna jest w rozpaczy, to spadło na nią tak nagle. Donoszenie ciąży i zdrowie synka było dla niej najważniejsze, dlatego postanowiła nie ujawniać, jaka jest prawda

- zdradza "Super Expressowi" osoba z otoczenia pary.

Joanna Opozda postanowiła nie puścić swojej i syna krzywdy płazem. Jak tylko doszła do siebie po porodzie - złożyła pozew rozwodowy. Teraz prawo zajmie się niewiernym mężem i pokaże mu jego miejsce w szeregu. 

Według informacji podawanych przez tygodnik "Świat i Ludzie" po kilku miesiącach od ślubu Joanna Opozda złożyła pozew rozwodowy. Zgodnie z doniesieniami aktorka zdecydowała się na pozew z orzeczeniem o winie Antoniego Królikowskiego, dzięki czemu będzie mogła domagać się alimentów na utrzymanie siebie oraz dziecka.

Antek odczuje teraz skutki swojego zachowania na własnej skórze.

Czytaj także