18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piękna kobieta?

Joanna Opozda KWITNIE PO ROZSTANIU. Nogi do nieba

29.08.2022  17:11
Joanna Opozda wygląda jak milion dolarów
Joanna Opozda wygląda jak milion dolarów Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Joanna Opozda wygląda jak milion dolarów i rozstanie z mężem jej niestraszne. Młoda matka kwitnie wraz ze swoim malutkim synem Vincenta. Taka mama to skarb?

Zimą tego roku piękna Joanna Opozda urodziła swojego pierworodnego syna. Dla gwiazdy okres ciąży był szczególnie trudny. Nie tylko bardzo źle znosiła stan błogosławiony, ale jeszcze jej biologiczny ojciec w sposób bestialski atakował swoją najbliższą rodzinę.

Mogło się wydawać, że Joanna Opozda będzie mogła liczyć przynajmniej na ramię jej świeżo poślubionego małżonka Antka Królikowskiego. Nic bardziej mylnego, to właśnie on zrobił jej w najważniejszym momencie życia niewysłowioną krzywdę.

Joanna Opozda wygląda jak milion dolarów

Wszystko wskazuje na to, że już w okresie ciąży swojej żony niewierny aktor nawiązał gorący romans z młodą i ambitną prawniczką. Joanna Opozda postanowiła zrezygnować więc z towarzystwa niewiernego małżonka i zmienić swoje życie zupełnie. Tym bardziej że nie może narzekać na brak środków do życia.

Joanna Opozda świetnie radzi sobie nie tylko finansowo, ale również macierzyńsko. Kobieta kwitnie i znajduje nawet czas na wypoczynek z malutkim synkiem. Nie da się ukryć, że potrzeba do tego wielkiego zorganizowania. Internauci są zachwyceni jej zorganizowaniem.

Taka mama to skarb, a Antek może już tylko żałować?

Czytaj także