18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sukces! Polska w ekstazie!

Opozda urodziła! Znamy płeć chłopczyka!

22.02.2022  18:45
Poród Joanny Opozdy i sukces! Dziecko przyszło na świat
Poród Joanny Opozdy i sukces! Dziecko przyszło na świat Fot: TRICOLORS/East News

Stało się! Cała Polska wstrzymała oddech, ale w końcu MAMY TO! Narodowy sukces! JOANNA OPOZDRA URODZIŁA, a Antek Królikowski jest tatą! Wiemy nawet jaka jest płeć dziecka!

Wygrany mecz reprezentacji, pielgrzymka papieża do Polski, rekordowy skok Małysza, nominacja Polaka do Oscara… to jeden z tych momentów, gdy wszyscy Polacy czują się szczęśliwymi rodzicami sukcesu! Joanna Opozda właśnie urodziła dziecko i to jedna z TYCH  chwil, gdy cała Polska jest dumna i skacze z radości! Jeszcze przed chwilą martwiliśmy się, bo aktorka umieściła na Instagramie dramatyczny apel, ale teraz możemy odetchnąć, jest już po porodzie!

Joanna Opozda i Antek Królikowski urodzili. Znamy płeć dziecka

Jak podaje Pudelek, Joanna Opozda i Antek Królikowski właśnie zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich synek Vincent. Informator  serwisu WP Kobieta przekazał mediom, że „Asia urodziła zdrowego i pięknego synka za pomocą cesarskiego cięcia”.

Jak podaje WP Kobieta, Joasia urodziła za pomocą cesarskiego cięcia. Świeżo upieczona mama i Vincent czują się dobrze – ujawnia Pudelek.

Gratulujemy i witamy chłopca na świecie! Pani Joanno, kiedy pierwsze zdjęcia na Instagramie? Jaka waga! Czekamy aż młodzi rodzice dojdą do siebie po porodzie i przekażą nam kolejne radosne informacje!

Czytaj także