18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma dość

Joanna Opozda czeka na PROKURATURĘ. Policja już działa

04.12.2021  16:42
Joanna Opozda poszła na policję
Joanna Opozda poszła na policję Fot: VIPHOTO/East News

Joanna Opozda ma serdecznie dość hejtu i postanowiła działać. Ciężarna aktorka czeka na prokuraturę, a sprawę już zgłosiła na policję. Czy te działania sprawią, że hejterzy się opamiętają?

Joanna Opozda, która niedawno wyszła za Antka Królikowskiego, spodziewa się ich pierwszego dziecka. Niestety, aktorka nie czuje się najlepiej i przez to nieco odcięła się od internetu.

W tych momentach, kiedy zajmuje się jednak Instagramem, zdarza się, że kobieta styka się z ogromnym hejtem. Teraz uznała, że czara goryczy się przelała i zgłosiła sprawę na policję.

Joanna Opozda poszła na policję

Anonimowa internautka w mediach społecznościowych w wulgarny sposób wyraziła swoje niezadowolenie, że aktorka miała mieć "zero wstydu", idąc do ślubu w ciąży. Żona Antka Królikowskiego nie chciała czekać i poszła ze sprawą na policję.

Aktorka w sieci opublikowała nagranie, na którym widać, jak czeka w komisariacie na złożenie zeznań. Gwiazda dodała, że tym razem nie odpuści i pójdzie nawet do prokuratury.

"Jestem już po [złożeniu zeznań - przyp. red.]. Teraz poczekam na prokuraturę. Powiem wam, że normalnie pewnie bym odpuściła, bo żyję już trochę na tym świecie, nie urodziłam się wczoraj. Wiem, na czym polega hejt. Przyzwyczaiłam się nawet do tego hejtu (...). Zwykle macham na takie komentarze i wiadomości ręką i uważam, że nie ma co walczyć z wiatrakami, bo to przecież jest tyle roboty z tym wszystkim, ale właśnie przez takie podejście, takie odpuszczanie, ci hejterzy się nakręcają, (...) pozwalają sobie na więcej, czują się bezkarni" - tłumaczy na Instagramie.

Dlatego ja tym razem nie odpuszczę i zrobię wszystko, żeby znaleźć tę osobę. (...). Zrobię to dla przykładu, żeby kolejna osoba, która będzie chciała napisać taką wiadomość, nie tylko do kobiety w ciąży, do kogokolwiek (...) to zastanowi się i będzie wiedzieć, że nikt nie jest w sieci anonimowy

- podsumowała Joanna Opozda.

Popieracie jej działania?