18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pieprznie przed kamerą

Opozda nago. Szok w nowym filmie

Wojciech Kozicki
13.09.2022  13:57
Joanna Opozda nago. Szok w filmie „Brigitte Bardot cudowna” [WIDEO]
Joanna Opozda nago. Szok w filmie „Brigitte Bardot cudowna” [WIDEO] Fot: VIPHOTO/East News

Najpiękniejsze polskie aktorki marzą o roli jaką właśnie zagrała Joanna Opozda. W filmie Lecha Majewskiego „Brigitte Bardot cudowna” zagrała  tytułową gwiazdę i pokazała się NAGO! Czy to będzie przełom w jej karierze filmowej po rozstaniu z Antkiem Królikowskim?

Joanna Opozda nago w filmie „Brigitte Bardot cudowna”. Zagrała tytułową rolę i w jednym z wywiadów przyznała, że marzy jej się taka kariera jaka przytrafiła się Bardot. Ujawniła również, że to Bardot zaakceptowała jej angaż oglądając nagranie z castingu. To miał być przełom po rolach w serialach „Pierwsza miłość”, „Prawo Agaty” i „Barwy szczęścia”. Niektóre recenzje filmu Lecha Majewskiego są jednak dla niej miażdżące.

Film „Brigitte Bardot cudowna” i Joanna Opozda nago

Film „Brigitte Bardot cudowna” trafił do Konkursu Głównego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Jest to historia opowiedziana jest z perspektywy chłopca dorastającego w PRL-u bez taty, który jako pilot Dywizjonu 302 miał pozostać w Anglii. Nastolatkowi pomagają jego idole The Beatles i Brigitte Bardot. Do obsady załapała się również Weronika Rosati, która miała okazję wcielić się w swoją idolkę Liz Taylor, a właściwie mignąć na ekranie.

Jak wypadła Joanna Opozda? Filmowa redakcja Wirtualnej Polski w recenzji filmu nie miała dla polskiej gwiazdy litości…

W istocie Joanna Opozda pojawia się na ekranie dwugodzinnego filmu w zaledwie dwóch scenach dialogowych i kilku ujęciach grupowych. W pierwszej z nich jej głos jest zastąpiony francuską lektorką, w drugiej zaś mówi kiepsko po angielsku, udając francuski akcent. Cała jej obecność trwa nieco ponad dziesięć minut, z czego przez połowę czasu jest w negliżu. Jednak czy to grając zmęczoną, smutną, rozżaloną francuską aktorkę, Opozda nie jest przekonująca. Wygląda tak, jakby mała dziewczynka bawiła się w odgrywanie scenek przed rodzicami – recenzuje Wirtualna Polska.

Dla koneserów kobiecego piękna będzie to jednak przede wszystkim okazja, by zobaczyć Joannę Opozdę w stroju Ewy. A może to jednak będzie klucz do międzynarodowej kariery filmowej?

Joanna Opozda nago w filmie „Brigitte Bardot cudowna” [WIDEO]

logo Tu się dzieje