18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe wcielenie Bardot

Joanna Opozda pokazuje NAGI POŚLADEK w nowej sesji!

17.10.2022  20:59
Joanna Opozda pokazała pośladek
Joanna Opozda pokazała pośladek Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER, Instagram asiaopozda

Joanna Opozda zapozowała w bardzo wyzywającej pozie, odkrywając jeden figlarny poślad. Swoje piękne ciało pokazała na Instagramie.

Związek Joanny Opozdy z Antonim Królikowskim powoli schodzi z ust plotkarzy i miejmy nadzieję, że świat raz na zawsze zapomni o aktorze znanym z filmów klasy B. Za to sukcesy święci Opozda, który zagrała teraz w nowym filmie wielokrotnie nagradzanego Lecha Majewskiego, twórcy kultowych „Wojaczka” oraz „Angelusa”. Opozda wciela się w tytułową rolę w filmie „Brigitte Bardot cudowna”. Do roli pasuje, jak ulał!

Joanna Opozda pozuje nago

Aktorka dumna jest z tego, że to właśnie ona może wcielić się w rolę jednej z najpiękniejszych kobiet w historii kina. Choć film światową premierę miał już ponad rok temu na festiwalu w Warszawie, do kin trafi dopiero teraz – w najbliższy weekend 21 października.

Opozda przypomina o zbliżającej się premierze publikując w swoich mediach społecznościowych odważne zdjęcie w kusej sukieneczce. Aktorka nie przyzwyczaiła swojej widowni do tak roznegliżowanych zdjęć – jej Instagram zapełniają raczej fotki z domowego zacisza.

Teraz możemy zobaczyć, jak Joanna Opozda siedzi na fotelu z podkurczonymi nogami, a spomiędzy skrawków materiału wyziera pojedynczy, roześmiany pośladek, wieńczący ciągnącą się nieskończoność nogę. Zdjęcie znajdziecie pod artykułem.

Już 18.10 oficjalna premiera Brigitte Bardot Cudowna. Z tej okazji wrzucam typową niedzielną stylówkę

- podpisała zdjęcie Opozda.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

Czytaj także