18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Życie przygniata

Joanna Opozda potrzebuje pomocy specjalisty

13.06.2022  21:34
Joanna Opozda musiała skorzystać z pomocy specjalisty
Joanna Opozda musiała skorzystać z pomocy specjalisty Fot: TRICOLORS/East News

Joanna Opozda potrzebuje pomocy specjalisty. Aktorka samotnie wychowująca swojego syna Vincenta udała się do terapeuty, by poradzić sobie z życiem. Z pewnością trudy rozwodu z Antonim Królikowskim również robią swoje.

22 lutego 2022 roku piękna Joanna Opozda urodziła swojego pierworodnego syna. Dla gwiazdy okres ciąży był szczególnie trudny. Nie tylko bardzo źle znosiła stan błogosławiony, ale jeszcze jej biologiczny ojciec w sposób bestialski atakował swoją najbliższą rodzinę.

Mogło się wydawać, że Joanna Opozda będzie mogła liczyć przynajmniej na ramię jej świeżo poślubionego małżonka Antka Królikowskiego. Niestety, ten również ją zawiódł, odchodząc od rodziny tuż po przyjściu na świat Vincenta.

Joanna Opozda musiała skorzystać z pomocy specjalisty

Podobno już w okresie ciąży swojej żony nawiązał gorący romans. Wtedy media donosiły o bardzo złym stanie psychicznym Joanny Opozdy, która musiała wszystko, co przynosi życie - wziąć na przysłowiową klatę.

Joanna jest w rozpaczy, to spadło na nią tak nagle. Donoszenie ciąży i zdrowie synka było dla niej najważniejsze, dlatego postanowiła nie ujawniać, jaka jest prawda

- zdradzała osoba z otoczenia pary w tamtym okresie.

Teraz Joanna Opozda postanowiła zadbać również o siebie, by mieć jak najwięcej sił do opieki nad Vincentem. W tak trudnym położenium w jakim ona się znalazła, niejeden by się załamał. 

Joanna Opozda postanowiła jednak nie płakać, tylko poprosić o pomoc specjalistę. Udała się do terapeuty, dzięki któremu zmagania z codziennym życiem są dla niej o wiele łatwiejsze niż do tej pory.

Byłoby dziwne, gdybym po tych wszystkich przejściach nie szukała pomocy. Życie dało mi w kość, ostatnimi czasy dość mocno

- zauważa aktorka.

Życzymy jej dużo sił i dużo zdrowia!

logo Tu się dzieje