18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujący post na Instagramie

Opozda rodzi? "Proszę o modlitwę"

22.02.2022  16:14
Zaczął się poród Opozdy? Apel o modlitwę na Instagramie
Zaczął się poród Opozdy? Apel o modlitwę na Instagramie Fot: VIPHOTO/East News

Joanna Opozda jest w ciąży, ale stan błogosławiony obfituje w problemy i trudności. Celebrytka, chociaż na czas ciąży ogranicza aktywność w mediach społecznościowych, właśnie opublikowała dramatyczną relację i apel do fanów.

Joanna Opozda w ciąży boryka się nie tylko z niedogodnościami typowymi dla tego stanu. Aktorka musi zmierzyć się także m.in. z aferą, którą rozpętał jej ojciec. Nie bywa na ściankach tak intensywnie jak kiedyś, a do tego nie pojawiła się na 33. urodzinach Antka, które ten wyprawił w jednym ze stołecznych klubów. Nagle opublikowała dramatyczny apel na InstaStories…

Opozda i Królikowski rodzą? Szok na Instagramie!

Syn Opozdy i Królikowskiego, czyli mały Vincent, może urodzić się lada moment. Tymczasem, gdy młody aktor bawił się na swojej imprezie urodzinowej, Opozda na Instagramie poprosiła o modlitwę! Czyżby zaczęła się już akcja porodowa? Wcześniej para ujawniła, że dziecko ma urodzić się w lutym, więc…

Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

Gdy Antek tak radośnie dziękował za życzenia urodzinowe, jego żona opublikowała na Instagramie krótki, acz niepokojący wpis. Joanna Opozda napisała na instastories: "Proszę Was wszystkich o modlitwę.", a swoją dramatyczną prośbę umieściła jeszcze na czarnym tle - relacjonuje Pudelek.

Joanna Opozda rodzi? Na Instagramie PROSI O MODLIWTWĘ!
Joanna Opozda rodzi? Na Instagramie PROSI O MODLIWTWĘ! Fot: Instagram
Czytaj także