18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Brak słów

Joanna Opozda w rozsypce. Mąż zostawił ją tuż po porodzie

25.02.2022  22:04
Joanna Opozda nie jest już z mężem? Antoni Królikowski zdradził partnerkę w zaawansowanej ciąży
Joanna Opozda nie jest już z mężem? Antoni Królikowski zdradził partnerkę w zaawansowanej ciąży Fot: Piotr Molecki/East News

Okazuje się, że w dzisiejszym świecie możemy dziwić się nie tylko zbrodniczej napaści na Ukrainę. W świecie celebrytów dzieją się również małe końce świata.

22 lutego 2022 roku piękna Joanna Opozda urodziła swojego pierworodnego syna. Dla gwiazdy okres ciąży był szczególnie trudny. Nie tylko bardzo źle znosiła stan błogosławiony, ale jeszcze jej biologiczny ojciec w sposób bestialski atakował swoją najbliższą rodzinę.

Mogło się wydawać, że Joanna Opozda będzie mogła liczyć przynajmniej na ramię jej świeżo poślubionego małżonka Antka Królikowskiego. Mężczyzna, który właśnie po raz pierwszy został ojcem, według nieoficjalnych doniesień zachował się najgorzej, jak tylko mógł.

Joanna Opozda nie jest już z mężem? Antoni Królikowski zdradził partnerkę w zaawansowanej ciąży

Podobno już w okresie ciąży swojej żony nawiązał gorący romans z młodą i ambitną prawniczką Izabelą. W tym momencie nie widzi poza nią świata i nawet nie pofatygował się poznać swojego syna Vincenta.

Wszystko wskazuje więc na to, że małżeństwo Antoniego i Joanny istnieje tylko na papierze, a słodkie zdjęcia z okresu Walentynek to jedna wielka ściema. "Zdradzał ją, gdy była w zaawansowanej ciąży. Jeszcze nie widział synka" - ujawniają informatorzy Pudelka.

"Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała. To był dla niej ogromny cios zwłaszcza po tym, jak jej własny ojciec publicznie ją upokorzył" - zdradza źródło serwisu Pudelek.

Joanna jest w rozpaczy, to spadło na nią tak nagle. Donoszenie ciąży i zdrowie synka było dla niej najważniejsze, dlatego postanowiła nie ujawniać, jaka jest prawda

- zdradza nam osoba z otoczenia pary.

Joannie Opoździe serdecznie gratulujemy szczęśliwego rozwiązania. Jej post, który poświęciła synkowi tuż po jego narodzinach, wyraża więcej niż tysiąc słów. Mamy nadzieję, że od teraz kobieta skupi się na szczęściu swoim i swojej najbliższej pociechy.

logo Tu się dzieje