18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przykre wieści

Nie żyje młody aktor komediowy. "Jesteśmy zdruzgotani"

Bartłomiej Ciepielewski
22.11.2021  14:25
Młody aktor nie żyje
Młody aktor nie żyje Fot: Nicvandum/Shutterstock

Nie żyje młody gwiazdor filmów komediowych. Joey Morgan odszedł w wieku 28 lat. Przyczyna śmierci aktora nie jest znana.

Joey Morgan nie żyje. Gwiazdor młodego pokolenia zmarł w wieku 28 lat. Informację o śmierci przekazał przedstawiciel aktora.

Joey Morgan odszedł wczesnym rankiem w niedzielę. Wszyscy, którzy go kochaliśmy, jesteśmy zdruzgotani i w szoku. Będzie nam go bardzo brakowało. Mamy nadzieję, że wszyscy zrozumieją, jak bardzo bolesne jest to dla tych, którzy go kochali i uszanują granice ich prywatności, aby mogli go opłakiwać - napisano w komunikacie opublikowanym przez portal The Hollywood Reporter.

Morgan największą popularność zdobył dzięki filmom takim jak "Compadres", "Flower" czy "Łowcy zombie". Przyczyna śmierci młodego artysty nie jest znana.

Joey Morgan - kim był?

Joey Morgan urodził się w 1993 roku w Chicago. Pierwszy aktorski debiut odnotował w 2015 roku w amerykańskim filmie "Łowcy Zombie". Młody artysta wcielił się tam w Augiego Fostera, jednego z trzech głównych bohaterów.

Kolejną dużą rolę otrzymał w komedii "Flower". To właśnie wtedy zaczęli o nim mówić krytycy filmowi, ceniąc jego wyjątkowe zdolności. Portal Indie Wire Morgana za jeden z największych talentów, które objawiły się  na festiwalu filmowym Tribeca.

Czytaj także
Przeczytaj więcej