18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

rodzice oburzeni

JEGO PENIS MA 8 METRÓW! Macha nim, a dzieci na to patrzą [WIDEO]

Emilia Waszczuk
06.01.2021  13:12
Bajka o wielkim penisie w telewizji. Rodzice oburzeni
Bajka o wielkim penisie w telewizji. Rodzice oburzeni Fot: Evgeny Atamanenko/Shutterstock

Długi penis i gigantyczne oburzenie. W Danii wyemitowano bajkę dla dzieci o kłopotliwym męskim przyrodzeniu, które ma aż 8 metrów. "John Dillermard" będzie hitem?

Szokująca bajka dla dzieci zadebiutowała na ekranach duńskiej telewizji. Jej bohaterem jest John, który na co dzień boryka się z dość nietypową przypadłością - jego penis ma 8 metrów. Żeby tego było mało, penis ten jest niebywale niesforny i wiecznie sprawia "Jankowi" problemy.

Najdłuższy członek świata (przynajmniej tego bajkowego) robi co mu się podoba (np. kradnie dzieciom lody na ulicy), czasem wydaje się być jednak bardzo pomocny. Potrafi ujarzmić lwa, wirując jak śmigło ugasić pożar, a nawet wyławiać śmieci z jeziora. Niestety nie każdemu się to podoba.

(Wideo pod tekstem)

Bajka o niesfornym penisie. Rodzice oburzeni

John Dillermard, czyli główny bohater bajki, to całkiem dorosły mężczyzna, a jego penis jest wszędzie. Bajka kierowana jest do dzieci, dzieci się cieszą, ale rodzice już niekoniecznie. W produkcji widzą promowanie pornografii. Krzyczą, że bajka jest perwersyjna i zdecydowanie nieodpowiednia. Czy mają rację?

Producenci nie mają sobie nic do zarzucenia. Oburzenia nie rozumieją, cieszą się za to, bo produkcja podoba się maluchom. Co więcej, niektórzy rodzice w bajeczce o wąsatym panu z ogromnym przyrodzeniem dostrzegają misję edukacyjną...

Jest wiele pozytywnych komentarzy od rodziców, którzy wykorzystali film do porozmawiania z dziećmi o ciele

- skomentował penisową aferę szef kanału telewizyjnego dla dzieci, w którym emitowany jest "John Dillermard", Morten Skov Hansen.

"John Dillermard" i 8-metrowy penis zostają w TV

Choć część Duńczyków się burzy, telewizja jak na razie nie zamierza serialu zawieszać. Emisja bajki będzie kontynuowana, a całość wstępnie składać się ma z 20 odcinków. Wszystkie udostępnione mają być także w sieci.

Tymczasem reżyser produkcji Jacob Ley wyznaje, że Johna Dillermanda wymyślił po rozmowach z własnymi dziećmi. Produkcja zapewnia, że tematyka i treść kolejnych odcinków konsultowane były z psychologami dziecięcymi i organizacją pozarządową zajmującą się wychowaniem seksualnym.