18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prawo jest seksowne

Johnny Depp znalazł miłość. To prawniczka z jego procesu

23.09.2022  15:28
Johnny Depp podczas procesu w 2020 roku
Johnny Depp podczas procesu w 2020 roku Fot: Tom Rose/Shutterstock

Johnny Depp związał się z prawniczką, która broniła go w sądzie. Nie chodzi jednak o Camillę Vasquez, która reprezentowała go w „procesie dekady” przeciwko Amber Heard. Jego wybranką serca jest Joelle Rich.

Opadł już kurz po „procesie dekady”, który zwrócił oczy całego świata na Johnny’ego Deppa i Amber Heard. Wciąż jednak na jaw wychodzą nowe detale z życia prywatnego gwiazdora „Piratów z Karaibów”. Teraz wiemy już, kto skradł jego serce po nieudanym związku z Heard.

Miłość rozkwitła na sali sądowej

Jeśli kibicowaliście związkowi Deppa z gwiazdą głośnego procesu, Camillą Vasquez, musicie obejść się smakiem. Vasquez stała się sławna po tym, jak przebojowo broniła aktora w sprawie z Amber Heard i wielu fanów marzyło o ich związku. I choć Depp poszedł w inną stronę, jego fani nie byli tak daleko ze swoimi przewidywaniami - aktor został przy prawniczkach.

Jego nowa miłość to Joelle Rich – 38-letnia prawniczka, która reprezentowała Deppa w 2020 roku podczas procesu o zniesławienie. Wówczas aktor wytoczył sprawę brukowcowi The Sun. Mimo że przestali ze sobą pracować po procesie, utrzymywali kontakt, a ich relacje szybko zmieniły się w płomienny romans. Us Weekly podaje, że:

Chemia pomiędzy nimi jest poza skalą. To jest poważne. Są prawdziwą parą.

Jak myślicie - będzie z nią szczęśliwszy, niż z Amber?

logo Tu się dzieje