18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielkie uderzenie

Jolanta Kwaśniewska miażdży Agatę Dudę. Mocny cios!

14.01.2022  16:31
Jolanta Kwaśniewska miażdży Agatę Dudę.
Jolanta Kwaśniewska miażdży Agatę Dudę. Fot: Tomasz Urbanek/East News

Jolanta Kwaśniewska już od wielu, wielu lat nie jest pierwszą damą. Mimo to, Polacy wciąż ją kochają. Taką samą sympatią nie może się cieszyć Agata Duda. Milcząca żona prezydenta znów otrzymała wielki cios od Polaków.

Jolanta Kwaśniewska do dziś jest oceniania, jako jedna z najlepszych pierwszych dam, jakie mogliśmy obserwować w historii Polski. Co więcej, żona prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego zapisała się na długie lata w sercach Polaków, którzy wciąż darzą ją wielką sympatią.

Taką samą sympatią nie cieszy się z pewnością Agata Duda. Jolanta Kwaśniewska miażdży ją nawet długie lata po zaprzestaniu sprawowania przez siebie funkcji pierwszej damy RP. Właśnie dowodzi tego "Super Express".

Jolanta Kwaśniewska miażdży Agatę Dudę

Dziennikarze tego medium zapytali Polaków na Facebooku, którą z pierwszych dam lubią najbardziej? Każdy internauta mógł oddać głos za pomocą odpowiedniej reakcji na Annę Komorowską, Danutę Wałęsę, Jolantę Kwaśniewską i Agatę Dudę. Ostatecznie pojedynek toczył się głównie między tymi dwiema ostatnimi paniami.

Jednoznaczne zwycięstwo uzyskała Jolanta Kwaśniewska. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego uzyskała blisko 3000 reakcji, podczas gdy żona Andrzeja Dudy otrzymała ich około 300. Wyobrażamy sobie, że to bolesne dla obecnej pierwszej damy, chociaż z pewnością nie dowiemy się tego od niej. Cały facebookowy plebiscyt zapewne, z właściwą sobie konsekwencją, przemilczy.

 „Pani Jolanta Kwaśniewska, dama w każdym calu”, „Jolanta Kwaśniewska i nie ma sobie równej”, „Jolanta. Szczera, prosta, piękne serce, dobra kobieta z klasą” – czytamy w komentarzach. Myślicie, że pojawi się kiedyś ktoś, kto przebije ją w sercach rodaków?