18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Za zamkniętymi drzwiami

Wyciekło, co Jolanta Kwaśniewska robiła w łóżku. Każdy o tym milczał

25.08.2020  17:32
Wyciekło, co Jolanta Kwaśniewska robiła w łóżku. Każdy o tym milczał
Wyciekło, co Jolanta Kwaśniewska robiła w łóżku. Każdy o tym milczał Fot: FOT. PIOTR KRZYZANOWSKI/POLSKA PRESS GRUPA/Polska Press/East New

Jolanta Kwaśniewska była zdecydowanie jedną z najbardziej szanowanych pierwszych dam w historii Polski. Dopiero teraz na jaw wychodzi, jak wiele miała pracy, kiedy jeszcze czynnie działała na rzecz Państwa.

Jolanta Kwaśniewska do dziś pozostaje niedoścignionym wzorem pierwszej damy. Podczas gdy cała Polska dyskutuje o przyznaniu pensji Agacie Dudzie, pojawiają się wspomnienia o obowiązkach żony Aleksandra Kwaśniewskiego.

Przypominamy, że Jolanta Kwaśniewska nie dostawała za swojej kadencji żadnej wypłaty. Jednocześnie nikt nie miał wtedy żadnych wątpliwości co do jej zaangażowania w sprawy wagi państwowej.

Jolanta Kwaśniewska pracowała nawet nocą

Jolanta Kwaśniewska miała tak dużo pracy, że nie starczało jej na nią dnia. Nawet w łóżku prezydentowa pozostawała aktywna "zawodowo". Ekspert od etykiety Janusz Ścibora, ujawnił na łamach SuperExpressu pewne piękne szczegóły o Kwaśniewskiej i jej wytężonej pracy. 

Pamiętam, jak kiedyś opowiadała, że w pałacu prezydenckim z córką w łóżku, po nocach, czyta listy od ludzi z prośbą o pomoc. I angażowała się w tę pomoc

- opowiadał ekspert.

Była też obecna medialnie, co w dzisiejszych czasach jest ważne. To ona dopiero zbudowała taki wzorzec gospodyni pałacu prezydenckiego, którego drzwi rzeczywiście były otwarte dla wszystkich. Dzielnie ratowała męża z opresji. Umiała też napisać scenariusz na funkcjonowanie w erze “poprezydenckiej”. Nie jest to łatwe. Mimo pewnych potknięć jak udział w reklamie czego nie pochwalałem, szybko zreflektowała się i powiedziała, że zysk z tego przedsięwzięcia jest przekazany na cel charytatywny

- wyjaśnił Janusz Ścibora.

Waszym zdaniem Agata Duda może się z nią równać?