18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

teraz żałuje

"Kochanka" prezydenta zdradza prawdę. Wszystko wyznała

07.02.2021  17:19
Jolka Rosiek żałuje znajomości z prezydentem?
Jolka Rosiek żałuje znajomości z prezydentem? Fot: JACEK DOMIŃSKI/REPORTER

To już definitywny koniec? Jolka Rosiek, która utrzymuje, że łączyło ją płomienne uczucie z prezydentem, zdecydowała się na szczere wyznanie.

Andrzej Duda chciał się rozwieść z żoną i związać z młodziutką kochanką, ale powstrzymał go przed tym Jarosław Kaczyński? Jolka Rosiek - czyli potencjalna wybranka serca prezydenta - od miesięcy twierdzi, że to wszystko prawda. Za kilka dni minie rok od dnia, gdy widziała się z ukochanym w Zakliczynie...

To właśnie tam sfotografowano prezydenta w uścisku w młodą brunetką. Oboje patrzyli na siebie, ona z oddaniem, on z uśmiechem. Andrzej Duda zrobił też sobie z dziewczyną selfie - i to uchwyciło czujne oko fotografa... Prezydent i Jolka wyglądali, jakby naprawdę dobrze się znali, a najbliższe otoczenie Andrzeja Dudy o tym doskonale wiedziało. Ochroniarze nie powstrzymali kobiety przed podejściem do głowy państwa, nie protestowali, gdy para utonęła w swoich objęciach.

Jolka Rosiek żałuje historii z Andrzejem Dudą?

Już kilka miesięcy temu Jolka Rosiek ogłosiła, że nie chce mieć nic wspólnego z Andrzejem Dudą, nie da mu kolejnej szansy i nie będzie dłużej na niego czekać. Teraz okazuje się, że żałuje ubiegłorocznego spotkania z mężczyzną. Twierdzi, że to najgorsze, co zrobiła w swoim życiu...

Czy jest coś, czego żałujecie najbardziej w swoim życiu, i gdyby była taka możliwość to byście postąpili inaczej? U mnie 12 lutego mija rok, od zrobienia takiej głupoty

- napisała na Twitterze.
12 lutego 2020 roku Andrzej Duda sfotografował się z Jolką Rosiek, dzień później zdjęcie obiegło media, a kobieta zaczęła być nazywana stalkerką, podstawioną przez opozycję aktorką czy nawet wariatką.
Dziewczyna nie zważała jednak na nieprzychylne komentarze i dalej uparcie zapewniała, że z Andrzejem Dudą łączy/ło ją coś więcej, niż tylko romans. Co ciekawe, prezydent ani razu nie odniósł się do sprawy, nawet po to, by zaprzeczyć rewelacjom dziewczyny... W wakacje wybrał się za to nad morze, gdzie zrobiono mu zdjęcia na motorówce z tajemniczą... brunetką. Jolka Rosiek zapewnia, że to ona była z prezydentem. Niewiele później ogłosiła koniec ich burzliwego związku.

Czytaj także
Przeczytaj więcej