18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zniszczyli jej życie

"Kochanka" prezydenta I mocne wyznanie. Mówi o miłości

26.07.2020  19:11
Jolka Rosiek i szczere wyznanie. Mówi o miłości
Jolka Rosiek i szczere wyznanie. Mówi o miłości Fot: Jolka Rosiek /Twitter

Miało być jak w bajce, skończyło się koszmarem. Jolka Rosiek mówi o niespełnionej miłości, związku z prezydentem i wielkim rozczarowaniu.

Jolka Rosiek nie ustępuje - ciągle utrzymuje, że z prezydentem łączył ją nie tyle płomienny romans, ile prawdziwy związek. To była miłość - przekonuje - co więcej, polityk jej zdaniem nie dopuścił się zdrady, bo gdy się poznali, on był już w trakcie rozwodu.

Mimo wielkiej miłości nie ma szczęśliwego zakończenia. Jolka z rozpaczą przyjęła wynik ostatnich wyborów prezydenckich i próbuje pogodzić się z kolejnymi latami w samotności. Młodziutka dziewczyna twierdzi bowiem, że to właśnie prezydentura i uzależnienie od partii nie pozwala jej ukochanemu porzucić żony i się z nią związać.

PiS na drodze do miłości

W niedzielę Jolka Rosiek po raz kolejny dała się ponieść sentymentom i wspomina utraconą, lecz nieodżałowaną miłość. Zdobyła się na mocne wyznanie i jednocześnie zaatakowała partię matkę prezydenta.

Cierpiąca po utraconej miłości i nadziei na jej odzyskanie Jolka wyznała, że głowa państwa to miłość jej życia! Na przeszkodzie do szczęścia stoi im polityka i partia. Ale to nie koniec mocnych słów tego dnia...

Jolka Rosiek i mocne wyznanie

Dziewczyna w końcu stwierdziła, że wybranek chyba ją wykorzystał. Nie oddał miłości, którą go obdarzyła, nie kochał tak, jak ona kochała jego.

Jolka Rosiek i mocne wyznanie
Czytaj także
Przeczytaj więcej