18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Ja ci tam naciągnę"

Pieprznie w Rolnik szuka żony. Józef pukał, nie dała mu wejść

Wojciech Kozicki
19.10.2020  20:06
Jurny Józef z Rolnik szuka żony znowu w akcji
Jurny Józef z Rolnik szuka żony znowu w akcji Fot: materiały prasowe TVP

„Rolnik szuka żony 7” to hit TVP na miarę programu „Sanatorium Miłości". Znowu zrobiło się pieprznie, ponieważ Józef poczuł miętę do nagiej uczestniczki programu i zaproponował, że „pomoże jej naciągnąć”. Flirt rodem z programu „Hotel Paradise”!

„Rolnik szuka żony” znowu na pikantnie. Odcinek 5 pokazał Józefa z rubasznej strony. Jednak niektórzy poczucie humoru jurnego 66-latka uznali za nieco kontrowersyjne. Wyraźnie ma ochotę na flirt i chętnie zobaczyłby kobietę w negliżu. 

Rolnik szuka gołej żony - jurny Józef w akcji

Józef o poranku zapukał do goszczącej u niego 65-letniej uczestniczki. Już chwycił za klamkę, gdy nagle 65-letnia spanikowana Apolonia krzyknęła, że jest naga. Uśmiech na twarzy Józefa powiedział wszystko. Rozpoczął negocjacje, by wejść do pokoju i pomóc ubrać się koleżance. Czy emerytowany policjant przegiął pałę?

Ooo, to ja jestem za! Dziewczyny już wstały. Apolonia, pomogę Ci się ubrać To ja ci tam naciągnę! – zaproponował Józef.

Niestety, tym razem Józef musiał obejść się smakiem. Apolonia nie zaprezentowała mu swoich dźwięków i zapewniła, że „zawsze wszystko sama robi”. Później przed kamerami przyznała, że potraktowała zachowania Józefa jako żart. Tymczasem wielu internautów w komentarzach zaczyna narzekać na żarty z podtekstem, które serwuje w programie Józef. A może lepiej odnalazłby się w programach typu "Hotel Paradise" albo "Love Island"?

Pomimo kontrowersji, jego metoda chyba działa. Uczestniczki programy zaczęły rywalizować o jego względy, a jedna z nich próbowała użyć podstępu. Jej koleżanka zadzwoniła do Józefa, sugerując mu, którą uczestniczkę programu ma wybrać. 

Do jego ulubionych rozrywek należą m.in. dość nachalne flirtowanie z uczestniczkami, komplementowanie ich dekoltów czy nagabywanie ich o wyrazy czułości. W końcu zachowaniem 66-latka miała być zdegustowana nawet jego własna rodzina - przypomina Pudelek.pl

 

Józef z "Rolnik szuka żony" [WIDEO]

Czytaj także