18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gratulacje!

Królikowska jest w ciąży! Rodzina znowu się powiększy

02.06.2022  12:46
Julia Królikowska zostanie mamą!
Julia Królikowska zostanie mamą! Fot: Jan KUCHARZYK/East News

W rodzinie państwa Królikowskich wiele się ostatnio dzieje. Najpierw Antoni wziął ślub (już zakończony rozwodem), ale na ślubnym kobiercu stanęła też jego młodsza siostrzyczka. Teraz Polskę zelektryzowała wieść o ciąży młodej kobiety.

Julia Królikowska jest w ciąży! Młoda kobieta, którą widzowie znają z serialu "Klan" wyszła za mąż mniej-więcej w tym samym czasie, co jej brat Antoni Królikowski. W przeciwieństwie do starszego krewnego ona na razie nie kończy rozwodem swojej historii.

Julia Królikowska wkrótce zostanie mamą. Trzeba przyznać, że rodzina Królikowskich w ostatnich latach szybko się powiększa, co zapewne cieszy seniorkę rodu, panią Małgorzatę Ostrowską-Królikowską.

Julia Królikowska zostanie mamą!

We wrześniu 22-letnia wówczas Julia Królikowska poślubiła starszego o 11 ukochanego, Jakuba Nowaka. Już teraz pojawiają się informacje dla zainteresowanych fanów o tym, że para spodziewa się swojego pierwszego potomka. Z całą pewnością przyszła babcia jest niesamowicie dumna i szczęśliwa.

Radosną nowinę przekazał serwis Pomponik, zdradzając przy tym, że pociecha Julii i Jakuba przyjdzie na świat już za kilka miesięcy. Ponoć małżonkowie powitają na świecie potomka niemal dokładnie w pierwszą rocznicę ich ślubu. Póki co przyszli rodzice nie potwierdzili oficjalnie doniesień o powiększeniu rodziny, ale z pewnością są po prostu zbyt oszołomieni swoim szczęściem, by myśleć o takich rzeczach.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w takim wypadku doczeka się już swojego trzeciego wnuka. Jak na razie aktorka jest babcią małego Józefa - potomka swojego najstarszego syna Jana i Joanny Jarmołowicz - oraz urodzonego w lutym synka Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy, Vincenta.