18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Aż parzy!

Julia Wieniawa POZUJE BEZ STANIKA. Gorąca?

10.05.2022  15:38
Julia Wieniawa pozuje BEZ BIUSTONOSZA
Julia Wieniawa pozuje BEZ BIUSTONOSZA Fot: VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa postanowiła rozgrzać swoich fanów aż do czerwoności i... zapozować bez stanika! Czy aktorka ma jeszcze jakieś skrupuły? Wygląda na to, że w sieci można już znaleźć wszystko.

Julia Wieniawa jest niezaprzeczalnie piękną aktorką, która wydaje się tryskać zdrowiem i entuzjazmem. Okazuje się, że młoda kobieta skrywa dramat, z którym musi mierzyć się sama. Gwiazda wypromowana przez TVP jest nieuleczalnie chora.

Poza tym jednak dba o rozwój swojej kariery zawodowej, a często robi to za pomoc wzbudzania zachwytów i kontrowersji. Młoda aktorka po raz kolejny postawiła na swoje wdzięki.

Julia Wieniawa pozuje bez biustonosza

Być może właśnie chcąc oderwać się od smutnych myśli o stanie zdrowia i własnych kłopotach, Julia Wieniawa wybrała się na zalane słońcem tereny. W pięknych okolicznościach przyrody nie zapomina o oczekiwaniach fanów i pozuje bez biustonosza.

Myślicie, że po tym zdjęciu Instagram zapłonie, a Julia Wieniawa dorobi się jeszcze większej liczby obserwatorów? Wydaje się, że jej strategia na karierę sprawdza się całkiem nieźle.

Julia Wieniawa odpoczywa obecnie w słonecznej Hiszpanii. Aktorka wybrała się na urlop na popularną wyspę Formentera. Choć nie jest tam długo, zdążyła już pochwalić się na Instagramie pierwszym zdjęciem, które widać powyżej.

Seksowna?