18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Aż parzy!

Julia Wieniawa POZUJE BEZ STANIKA. Gorąca?

10.05.2022  15:38
Julia Wieniawa pozuje BEZ BIUSTONOSZA
Julia Wieniawa pozuje BEZ BIUSTONOSZA Fot: VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa postanowiła rozgrzać swoich fanów aż do czerwoności i... zapozować bez stanika! Czy aktorka ma jeszcze jakieś skrupuły? Wygląda na to, że w sieci można już znaleźć wszystko.

Julia Wieniawa jest niezaprzeczalnie piękną aktorką, która wydaje się tryskać zdrowiem i entuzjazmem. Okazuje się, że młoda kobieta skrywa dramat, z którym musi mierzyć się sama. Gwiazda wypromowana przez TVP jest nieuleczalnie chora.

Poza tym jednak dba o rozwój swojej kariery zawodowej, a często robi to za pomoc wzbudzania zachwytów i kontrowersji. Młoda aktorka po raz kolejny postawiła na swoje wdzięki.

Julia Wieniawa pozuje bez biustonosza

Być może właśnie chcąc oderwać się od smutnych myśli o stanie zdrowia i własnych kłopotach, Julia Wieniawa wybrała się na zalane słońcem tereny. W pięknych okolicznościach przyrody nie zapomina o oczekiwaniach fanów i pozuje bez biustonosza.

Myślicie, że po tym zdjęciu Instagram zapłonie, a Julia Wieniawa dorobi się jeszcze większej liczby obserwatorów? Wydaje się, że jej strategia na karierę sprawdza się całkiem nieźle.

Julia Wieniawa odpoczywa obecnie w słonecznej Hiszpanii. Aktorka wybrała się na urlop na popularną wyspę Formentera. Choć nie jest tam długo, zdążyła już pochwalić się na Instagramie pierwszym zdjęciem, które widać powyżej.

Seksowna?

logo Tu się dzieje