18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Najpiękniejsza z pięknych

Julia Wieniawa ROZEBRANA. Gwiazda pozuje nago

11.10.2022  09:43
Julia Wieniawa pozuje w samej bieliźnie
Julia Wieniawa pozuje w samej bieliźnie Fot: Wojciech Olkuśnik/East News

Julia Wieniawa – modelka, aktorka, piosenkarka. Legenda. Teraz pokazała nam, jak prezentuje się w seksownej bieliźnie. To efekt jest współpracy influencerskiej z marką modową.

Julia Wieniawa jest obecnie jedną z największych polskich gwiazd, a najpewniej jest najbardziej rozpoznawalną Polką młodego pokolenia. Wszystko zawdzięcza swoim niezliczonym talentom – bryluje w modelingu, kinie i muzyce, a pewnie mogłaby też zostać fizykiem jądrowym i wypracować sobie drogę do Nobla. Ale po co, skoro sukces może mieć tu i teraz?

Zaczęła od podbicia telewizji w serialu „Rodzinka.pl”, później zawojowała kino w netfliksowym „W lesie dziś nie zaśnie nikt” i vegowym „Small World”. Teraz podbija też listy przebojów swoimi zjawiskowymi hitami, wypuszczając co rusz nowy wspaniały singiel. Ach, Julio Wieniawo!

Julia Wieniawa rozebrana

Teraz Julia zabłysnęła oszałamiającą sesją zdjęciową w samej bieliźnie. To efekt jej współpracy z marką Intimissimi. Opublikowała ona na swoim Instagramie serię zdjęć w samych majtkach i staniku, eksponując swoje piękne ciało. Fani jej talentu są zachwyceni, piszą „Ślicznie”, „Słit dżizas” oraz „Fiu, fiu”. Zdjęcia z sesji znajdziecie poniżej.

logo Tu się dzieje