18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gorąca?

Julia Wieniawa WYPINA POŚLADKI w turystycznym raju

15.11.2021  08:29
Julia Wieniawa odsłania pośladki
Julia Wieniawa odsłania pośladki Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Julia Wieniawa wypoczywa na Malediwach i nie zapomina przy tym dbać o swoje media społecznościowe. Czy najnowsze, gorące zdjęcie rozpali fanów na tyle, że Instagram zapłonie?

Julia Wieniawa jest piękną aktorką, która wydaje się tryskać zdrowiem i entuzjazmem. Okazuje się, że młoda kobieta skrywa dramat, z którym musi mierzyć się sama. Gwiazda wypromowana przez TVP jest nieuleczalnie chora.

Julia Wieniawa odsłania krągłe pośladki

Być może właśnie chcąc oderwać się od smutnych myśli o stanie zdrowia i własnych kłopotach, Julia Wieniawa wybrała się na Malediwy. W pięknych okolicznościach przyrody nie zapomina o oczekiwaniach fanów i wypina pośladki na tle krystalicznie czystej wody.

Na wycieczce Julii Wieniawie towarzyszyła ukochana mama. Kobieta jest również menadżerem gwiazdy, dlatego z pewnością doglądała, czy córka, aby na pewno dba w czasie urlopu o swoje media społecznościowe. Myślicie, że po tym zdjęciu Instagram zapłonie, a Wieniawa dorobi się jeszcze większej liczby obserwatorów?

Julia Wieniawa opublikowała zdjęcie, na którym nurkuje w masce, rurce i w żółtych płetwach. Oczy wszystkich skierowane są jednak na skąpy strój kąpielowy gwiazdy, który odsłania krągłe pośladki. 

Seksowna?

Czytaj także
Przeczytaj więcej