18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Edukatorka młodzieży

Julia Wieniawa narażona na traumy seksualne. Mówi o problemach

05.02.2020  14:51
Julia Wieniawa narażona na traumy seksualne. Mówi o problemach
Julia Wieniawa narażona na traumy seksualne. Mówi o problemach Fot: Kamil Piklikiewicz/East News

Julia Wieniawa postanowiła wypowiedzieć się na tematy dotyczące seksu, przy okazji premiery drugiego sezonu serialu Sex Education. Wiele osób zaskoczyła swoimi słowami. 

Julia Wieniawa pozostaje gwiazdą największego formatu w Polsce. Nic dziwnego, że jest zapraszana na wszystkie wydarzenia, które jej obecność może pomóc wypromować. Celebrytka pojawiła się m.in. na premierze serialu Sex Education i rozmawiała z reporterami na tematy dotyczące alkowy młodych ludzi.

Wiele osób będzie zaskoczonych wyznaniami Wieniawy, zwłaszcza, że dziewczyna prowadziła do tej pory raczej bogate życie miłosne. Wśród jej byłych znajdziemy takie gwiazdy, jak zachwalanego przez Patryka Vegę - Antoniego Królikowskiego, czy zdobywcę Telekamery - Barona.

Julia Wieniawa odważnie opowiada o seksie

Julia Wieniawa została zapytana przez reportera Pudelka, jak w jej domu rozmawiało się o seksie. Tu prawdopodobnie doznacie szoku.

Nie tak "super otwarcie", bo wiadomo, że jednak jest to jakaś bariera między rodzicami a dziećmi, ale miałam zawsze tak, że czułam wsparcie jeśli miałam jakieś pytanie, kłopot - i to jest bardzo ważne

- przyznała gwiazda.

Skoro Julia nie rozmawiała z rodzicami "super otwarcie" to mniemamy, że czeka na nią wiele pułapek w show-biznesie. To okrutny świat, który młode kobiety potrafi szczególnie mocno zranić. Z resztą to, co Wieniawa powiedziała potem, podwójnie daje do myślenia. 

Chciałam pokazać młodym ludziom, że to nie jest temat tabu, nie powinien wręcz być. Jeżeli o tym rozmawiamy jest to bezpieczniejsze dla młodych osób, jeśli dowiedzą się tego z ust dorosłych, z ust rodziców, z ust nauczycieli, a nie jeżeli popełnią jakiś błąd i później będzie problem

- stwierdziła w tej samej rozmowie.

Myślicie, że ona sama już doświadczyła "jakiegoś problemu"? Jeśli nie jest odpowiednio wyedukowana, to środowisko w którym żyje od nastoletniego wieku naraża ją wręcz na traumy seksualne. Polecalibyśmy nadrobienie wszelkich zaległości - najlepiej przy pomocy dobrych książek. Tu akurat praktyka nie czyni mistrza.

Czytaj także