Zaskakujące wyznanie

Dusza i ciało Wieniawy łakną przerwy od show-biznesu. Aktorka ma dość?

29.01.2020  17:01
Dusza i ciało Wieniawy łakną przerwy od show-biznesu. Aktorka ma dość?
Dusza i ciało Wieniawy łakną przerwy od show-biznesu. Aktorka ma dość? Fot: Instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa ma już serdecznie dość bycia celebrytką? Aktorka, która jest aktualnie największą gwiazdą Tańca z Gwiazdami, zaskoczyła wszystkich pewnym wyznaniem.

Julia Wieniawa jest u szczytu swojej kariery. Dziewczyna lada moment wystąpi w Tańcu z Gwiazdami i do tego może liczyć na kosmiczną stawkę, jako największa gwiazda tej edycji. Mimo pasma sukcesów, 21-letnia aktorka... łaknie przerwy od show-biznesu.

Wieniawa ma dość? Pieniądze, blask fleszy, rozpoznawalność i kontrakty reklamowe nie wystarczą jej do szczęścia? 

Julia Wieniawa planuje przerwę od show-biznesu

Julia zawitała do Radia Zet i postanowiła wiele wyznać Szymonowi Majewskiemu, którego była gościem. Większość jej fanów poczuje się bardzo zawiedziona planami ulubionej artystki. 21-latka nie zamierza bowiem dalej wyłącznie święcić triumfów na ściankach prasowych. Ma ambitniejsze cele. 

Ja szkoły aktorskiej nie demonizuję. Bardzo chciałabym do niej pójść, jak znajdę tylko czas, bo jak już tam pójdę, to chciałabym oddać siebie całą i nie robić tego pod publiczkę. Teraz przede mną "Taniec z Gwiazdami", trzy premiery filmowe, bardzo dużo się dzieje

- mówiła odważnie.

Byłam na tylu okładkach, polubiłam to, ale już mam przesyt i myślę, że po "Tańcu z Gwiazdami" pójdę do szkoły aktorskiej i zrobię sobie przerwę od mediów, której potrzebuje moja dusza i moje ciało

- wyznała Julia Wieniawa.

Też czujecie, że potrzeba Wam odpoczynku? W sumie zwykła praca potrafi dać w kość równie mocno co pozowanie do okładek najbardziej znanych magazynów w kraju. 

Przeczytaj więcej
Komentarze