18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wąż erotyczny

Wieniawa dziko pląsa na Instagramie. Figlarnie potrząsa kuperkiem

24.01.2020  12:39
Wieniawa dziko pląsa na Instagramie. Figlarnie potrząsa kuperkiem
Wieniawa dziko pląsa na Instagramie. Figlarnie potrząsa kuperkiem Fot: Instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa intensywnie przygotowuje się do występów w Tańcu z Gwiazdami. Młoda aktorka nie żałuje wdzięków i wysiłków wkładanych w treningi, ku uciesze swoich fanów. 

Julia Wieniawa bardzo lubi się wyginać. Młodziutka aktorka płynie na fali popularności i skoro wdzięczyła się nawet na ananasie, to tym bardziej robi to przed kamerami i obiektywami aparatów.

Aktualnie Wieniawa jara się występem w Tańcu z Gwiazdami, niemalże tak mocno, jak jej były chłopak Baron jarał się nią. Jak widać wdzięki dziewczyny nie przeminęły, teraz mogą zadowalać oczy innych osób. 

Julia Wieniawa dziko pląsa na Instagramie

Fani Julii są w niej absolutnie i bezkrytycznie zakochani, dlatego pod umieszczonym na Instagramie filmikiem momentalnie pojawiło się mnóstwo pochwalnych komentarzy.

Jezuuuuu! Wyglądasz jak milion dolarów. Baaaa bilion! Wygraną masz w kieszeni!

Ideał piękności!

Dzięki Tobie będę oglądać ten jedyny sezon TzG. Nie przepadam za tym programem, ale jak Ty bierzesz udział to trzeba oglądać!

- pisali w komentarzach.

Sama Wieniawa również nie wykazała się szczególną skromnością w opisie filmu. Pląsa z resztą na nim niczym wąż erotyczny i potrząsa kuperkiem jak mała kaczuszka. 

Rozkręcam się! Już nie mogę się doczekać pierwszych treningów i poznać swojego tancerza! Jak myślicie z kim zatańczę?

- napisała Julka.

Być może jej entuzjazm nieco się zmniejszy, kiedy rozpocznie się piekielna fiesta udręki treningów. Myślicie, że faktycznie ma szansę okazać się objawieniem najbliższej edycji? 

Przeczytaj więcej
Komentarze