18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gra o wysoką stawkę

Wieniawa jara się Tańcem z Gwiazdami. Dostała rekordową stawkę

26.01.2020  13:16
Wieniawa jara się Tańcem z Gwiazdami. Dostała rekordową stawkę
Wieniawa jara się Tańcem z Gwiazdami. Dostała rekordową stawkę Fot: Instagram

Julia Wieniawa wystąpi w Tańcu z Gwiazdami i jest tym bardzo podekscytowana. Wiadomo już, jaką stawkę wynegocjowała aktorka z Polsatem. Jest ona z resztą rekordowo wysoka. 

Julia Wieniawa wygina się na Instagramie niczym wąż erotyczny, ciesząc się z udziału w Tańcu z Gwiazdami. Jeśli wie się, ile młodziutka aktorka zarobi na udziale w programie to jej nieskrępowana radość nie powinna nikogo dziwić.

Stawka Wieniawy jest rekordowo wysoka. Za pojedynczy odcinek Julka zainkasuje... 30 tysięcy złotych. Jednocześnie wciąż zapewnia, że nie może doczekać się rozpoczęcia treningów i udział w programie jest spełnieniem jej dziecięcych marzeń. 

Julia Wieniawa zarobi krocie

No cóż, kto nie chciałby spełniać dziecięcych marzeń dodatkowo za takie pieniądze? Julia Wieniawa jest z resztą typowana na zwyciężczynię programu, więc jeśli to się ziści, aktorka zarobi w programie krocie.

Zarobki Wieniawy wynikają z tego, że jest obecnie u szczytu swojej kariery, inni nie mają aż tak wysokich stawek

- zdradziła portalowi Pudelek osoba z otoczenia programu. 

W Tańcu z Gwiazdami jest spora dysproporcja stawek. Standardowo jest to 10 tysięcy złotych za odcinek. Różnice między pozostałymi uczestnikami są niewielkie, wahają się w granicach od 2 do 4 tysięcy złotych. Wyceniania jest popularność i potencjał przyciągnięcia widza 

- twierdził informator.

Dla przykładu Justyna Żyła otrzymywała za odcinek 12,5 tys. zł, Popek wzbogacał się o 15 tys. zł z każdą, kolejną odsłoną, a rekordzistką miała być Edyta Górniak, która za odcinek otrzymywała podobno 60 tys. zł. 

Czujecie, jak wielką gwiazdą jest obecnie Julia Wieniawa? Żyjemy w ciekawych czasach.