Gwiazda w czasach koronawirusa

Jak Wieniawa przechodzi kwarantannę domową?

19.03.2020  18:40
Julia Wieniawa kontra koronawirus - aktywna kwarantanna domowa
Julia Wieniawa kontra koronawirus - aktywna kwarantanna domowa Fot: Instagram/juliawieniawa

Koronawirus w Polsce to wciąż rosnąca liczba chorych i niestety, przypadki śmiertelne. Polskie gwiazdy apelują do Polaków, by zostali w domach, a Julia Wieniawa świeci przykładem. Uczy, co można robić podczas kwarantanny w domu.

Domowa kwarantanna i izolacja od świata wydają się jedyny sposobami, by uniknąć zakażenia koronawirusem. Jak spędzić ten czas? Julia Wieniawa proponuje, by była to aktywna kwarantanna i dzieli się pomysłami, jak nie nudzić się podczas epidemii.

Wieniawa kontra koronawirus

Wieniawa w rozmowie z „Pudelkiem” wyznała, że jej dobrowolna domowa kwarantanna to dużo czasu z bliskimi. Nie ma zamiaru jednak siedzieć z nimi przed telewizorem, ale dba o formę fizyczną i psychiczną.

W tym wolnym czasie staram się nie zwariować i wykorzystać ten czas dla siebie i rodziny. Rano wstaje i robię siostrom i mamie yogę. Potem robię sobie trening, spaceruję nad jeziorem z dala od ludzi, siedzę na ogródku i czytam książkę. Generalnie slow life – powiedziała Julia Wieniawa. (Pudelek.pl)

Julia Wieniawa nie musi już chyba wcale wychodzić na zewnątrz. „Taniec z Gwiazdami” został odwołany i chociaż była faworytką show, epidemia pokrzyżowała jej plany.

Jest tyle rzeczy wspaniałych rzeczy do zrobienia, na które nigdy nie mamy czasu.  Możemy posprzątać w szafie. Posprzątać chatę warto. Mamy tyle książek, których nie czytamy, bo nie ma na to czasu. May tyle filmów – Wieniawa na Instagramie radzi, co robić podczas kwarantanny.

Przeczytaj więcej
Komentarze