18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

o.O

Julia Wieniawa miała koszmarny wypadek. Dramat na planie

04.09.2020  16:29
Julia Wieniawa miała koszmarny wypadek. Dramat na planie
Julia Wieniawa miała koszmarny wypadek. Dramat na planie Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Julia Wieniawa miała paskudny wypadek na planie Tańca z Gwiazdami. Młoda aktorka wywróciła się okrutnie podczas prób do swojego tańca. Jak wiadomo, takie upadki potrafią się często zakończyć tragedią.

Julia Wieniawa jest aktorką niezwykle aktywną. Nie tylko gra w wielu produkcjach, ale również występuje w różnego rodzaju show. Aktualnie gwiazdka ćwiczy do swoich wyczynów w Tańcu z Gwiazdami na antenie Polsatu.

Julia Wieniawa daje z siebie wszystko. Celebrytka jest znana z tego, że potrafi zrobić wiele, by utrzymać swoją popularność w mediach społecznościowych. Ostatnio z tej przyczyny udzieliła się przerażającym wideo na Instagramie Tańca z Gwiazdami.

Julia Wieniawa zaliczyła upadek

Podczas prób do następnego odcinka Tańca z Gwiazdami miał miejsce wypadek, który mógł skończyć się dramatycznie. Aktorka upadła do przodu, kiedy ćwiczyła kroki. Gdyby nie szybka asekuracja rękami, mogłaby sobie nawet wybić zęby, a wtedy jej załamanie byłoby zapewne ogromne. 

Hart ducha nie pozwolił jednak aktorce odpocząć po swoim upadku. Prędko wstała i dalej wzięła się do pracy, nie zważając nawet na to, że mogła sobie chwilę wcześniej uszkodzić kolana, ręce, a nawet twarz.

Nawet jak się wywraca to wygląda dobrze!

- skomentował upadek jeden z fanów Julii.

No cóż, nie sposób odmówić mu racji. Julia Wieniawa zawsze może liczyć na swoją niezaprzeczalną urodę. Nie raz i nie dwa w naszym rodzimym show-biznesie okazywało się, że to tak naprawdę wystarczy.

Przeczytaj więcej
Komentarze