18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bierze za dużo na klatę?

Wieniawa przegięła pałę. Gwiazda pod kroplówką

Wojciech Kozicki
20.04.2021  13:11
Wieniawa bierze za dużo na klatę. Skończyła pod kroplówką
Wieniawa bierze za dużo na klatę. Skończyła pod kroplówką Fot: VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa podupadła na zdrowiu, jej dom zamienił się w szpital. Tak się kończy przemęczenie i nadmiar pracy! Gwiazda została podłączona pod kroplówkę witaminową.

Julia Wieniawa się nie oszczędza. Haruje na Instagramie, gra w serialach, śpiewa, tańczy, reklamuje różne produkty i znalazła w tym natłoku zajęć nawet czas na miłość. Od dawna martwiliśmy się, jak taki tryb życia odbija się na zdrowiu styranej celebrytki i niestety, doszło do dramatu. Wieniawa znalazła się pod kroplówką.

Wieniawa bierze za dużo na klatę. Skończyła pod kroplówką

Wieniawa na Instagramie uspokoiła swoich fanów i wyznawców, że to jedynie kroplówka witaminowa, która ma postawić ją na nogi. Wiemy już, że zaniemogła z przepracowania i wezwała do domu medyków, ponieważ nie miała energii. Na Insta wyjaśniła, że musiała przestawić się ostatnio na nocy tryb funkcjonowania, ponieważ wieczorami jeździ na plan filmowy i wraca dopiero rano.  Prawdopodobnie chodzi o drugą część horroru "W lesie dziś nie zaśnie nikt", do którego odbywają się w nocy

Ostatnio pracuję trochę ponad swoje siły, dlatego zdecydowałam się na kroplówkę witaminową, która postawi mnie na nogi – wyjaśniła Wieniawa na Instagramie.
Wieniawa tak pracowała, że aż padła
Wieniawa tak pracowała, że aż padła Fot: Instagram

logo Tu się dzieje