18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ups

Julia Wieniawa na trampolinie pokazała za dużo. Zapomniała majtek?

13.04.2020  12:05
Julia Wieniawa na trampolinie pokazała za dużo. Zapomniała majtek?
Julia Wieniawa na trampolinie pokazała za dużo. Zapomniała majtek? Fot: Julia Wieniawa/Instagram

Gwiazdka Julia Wieniawa spędziła święta z rodziną. Oddała się uciechom na trampolinie, a grawitacja zwyciężyła z jej zwiewną sukienką.

Jeśli wchodzisz na trampolinę, pamiętaj, by mieć na sobie spodnie. Niestety, jeśli jesteś dziewczyną i przyodziejesz zwiewną spódniczkę czy sukienkę, możesz narazić innych na nieplanowane widoki.

Tak właśnie zrobiła polska gwiazdka, Julia Wieniawa, która w Niedzielę Wielkanocną postanowiła pobawić się jak dziecko. Zaczęła hopsać w górę i w dół, a jej ubranie powędrowało do góry, odsłaniając zdecydowanie za dużo. Julka zreflektowała się oczywiście, że coś jej "wyskoczyło", ale za późno. Zanim zaczęła zabezpieczać sukienkę, już zaprezentowała światu, co ma (lub czego nie ma) pod spodem.

Pojawiły się bowiem głosy, że młoda gwiazdka zapomniała o bieliźnie. Cóż, nie będziemy tu rozstrzygać, czy majtki znalazły się na swoim miejscu, czy ich tam nie było. Pozostawiamy to fanom aktorki, którzy pełną relację z jej ogrodowych zabaw zobaczyć mogą na Instagramie.

Julia Wieniawa na trampolinie
Julia Wieniawa na trampolinie
Julia Wieniawa na trampolinie
Julia Wieniawa na trampolinie
Przeczytaj więcej
Komentarze