18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pieprzne wyznanie

Wieniawa o seksie i miłości. Skosiła hejterów jak zboże

01.10.2021  16:23
Wieniawa o seksie na imprezach. Jakie krążą o niej legendy w Warszawie?
Wieniawa o seksie na imprezach. Jakie krążą o niej legendy w Warszawie? Fot: TRICOLORS/East News

Związki i faceci Julii Wieniawy to długa historia, która dobiegła końca wraz z Nikodemem Rozbickim. Czy rzeczywiście zmienia facetów jak rękawiczki? Aktorka postanowiła ostro skomentować plotki o swoich sprawach intymnych. Dzieci niech lepiej odsuną się od ekranów, Julia poszła na całość i bluzgów nie skąpiła!

Julia Wieniawa udzieliła ostrego wywiadu Żurnaliście i skomentowała to co się na mieście mówi o jej związkach. Tak szczera i pikantna nie była chyba nigdy! Po pierwsze, przyznała, że „co nie pierdnie, to wszyscy o tym piszą”, więc stara się mądrze prowadzić swój wizerunek w mediach.

Wieniawa o seksie na imprezach. Skosiła hejterów jak zboże

Czy rzeczywiście Wieniawa rozochocona skacze z kwiatka na kwiatka? Powiedziała JAK JEST. Przy okazji wywiadu pożaliła się na mroczne strony sławy i zbytnie zainteresowanie mediów. Co więcej, hejterom i plotkarzom wbiła szpilę w samo serce.

Przecież ja jestem dzi*ką, ja mam trzy związki i jestem dzi*ką. Ja jestem pucharem przechodnim. Tak piszą, bo byłam w trzech związkach. Mam 23 lata i co ja zmieniam facetów jak rękawiczki? Co to, ku*wa, jest za ocenianie? – rozsierdziła się Wieniawa.

Nie miała nawet litości nawet dla kobiet, które o niej plotkują. Nie ma mowy o solidarności jajników, uderzyła w nie jak taran! 

Jestem młodą osobą. Już widzę, jak te wszystkie kobiety, które mnie tak nazywają, się za przeproszeniem nie bzykały w kiblu na melanżu... Akurat to nie jest mój styl, ale no heloł?! Młodzi ludzie się bawią! Raz w życiu miałam taką sytuację, że poszłam na imprezę. Miałam wrócić o drugiej, bo o ósmej miałam transport i skończyłam imprezę o 7:50... Pojechałam szybko się przemyć, pojechałam na plan zdjęciowy. To był najgorszy dzień w moim życiu! To była kara dla mnie za to, że byłam na tej imprezie - opowiedziała Wieniawa.

Dodała tajemniczo, że w warszawskim środowisku krążą o niej „legendy”, ale nie doprecyzowała o co dokładnie chodziło…

Czytaj także
Przeczytaj więcej