18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niezła jazda

Wieniawa otworzyła sklep. Ceny? Totalny KOSMOS

22.09.2020  12:01
Julia Wieniawa wydała linię własnych kosmetyków
Julia Wieniawa wydała linię własnych kosmetyków Fot: Mateusz Jagielski/East News

Julia Wieniawa otworzyła sklep. Jej autorska marka kosmetyków do makijażu Jusee cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że... padły serwery! Ceny produktów zwalają z nóg, fanki aktorki są z tego powodu bardzo niezadowolone.

Julia Wieniawa nie zatrzymuje się w drodze do kariery. Młoda aktorka, która wyciska zainteresowanie mediów jak cytrynę, jest tak przemęczona, że skarży się na to wszystkim spotkanym reporterom. 

Ostatnio młoda celebrytka odnosi sukcesy w Tańcu z Gwiazdami. Postanowiła więc kuć żelazo póki gorące i zająć się jeszcze biznesem. Właśnie ruszyła jej autorska marka kosmetyków do makijażu Jusee. Nie da się ukryć, że gwiazdka bardzo ceni swój czas i wysiłek, dlatego kosmetyki jej marki kosztują... kosmicznie dużo. To bardzo nie podoba się fankom młodej aktorki.

Julia Wieniawa debiutuje w biznesie

Od wczoraj w sklepie internetowym można kupować jej produkty. Zainteresowanie nimi było tak ogromne, że w chwili premiery kosmetyków wysiadły serwery. Niestety, ceny, które miały być "na każdą kieszeń", mocno rozczarowały fanki aktorki.

Jeśli to są ceny na każdą kieszeń, to ja jestem Madonna

- piszą rozczarowane kobiety.

Julia Wieniawa tak czy inaczej najpewniej się tym nie przejmie. Dzięki obrotnej mamie, która jest również jej menadżerką, dziewczyna nie może narzekać na brak finansowego zabezpieczenia. Aktorka jest gwiazdą Internetu i telewizji - czy można chcieć więcej w wieku zaledwie 21 lat?

Zamiast przejmować się zbyt wygórowanymi cenami własnych kosmetyków, Wieniawa jest wyraźnie dumna ze swojego biznesowego debiutu.

HOT NEWS! Właśnie wystartowała moja marka Jusee Cosmetics. Jak niektórzy z Was się domyślali, są to WEGAŃSKIE kosmetyki kolorowe! BANG! Produkty Jusee są już dostępne w sklepie online

- poinformowała Wieniawa, oczywiście w social mediach.

Ceny kosmetyków Julki zaczynają się od 69 złotych - jest to cena za pomadkę. Za tusz do rzęs sygnowany jej nazwiskiem zapłacimy 89 złotych, a wszelkie zestawy kosmetyków to koszt ponad 149 złotych.  

Fanki w komentarzach podkreślają, że te same typy kosmetyków w drogeriach kupić można nawet za ok. 10 złotych. Myślicie, że to wpłynie na brak ostatecznego sukcesu Jusee, a może Julii Wieniawy nic nie jest w stanie zatrzymać?

Przeczytaj więcej
Komentarze