18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat gwiazdki

Julia Wieniawa pada na twarz. Umęczona narzeka na natłok obowiązków

16.09.2020  12:12
Julia Wieniawa jest przepracowana
Julia Wieniawa jest przepracowana Fot: VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej zapracowanych, polskich celebrytek. Dziewczyna, która podbija aktualnie Taniec z Gwiazdami, narzeka na przemęczenie. Ze stresu ma coraz większe problemy.

Julia Wieniawa pracuje za trzech! Taka jest jednak cena bycia wszędzie i wyskakiwania z przysłowiowych lodówek swoim fanom. Młoda aktorka ma po brzegi wypchany grafik i teraz narzeka na ogromne przemęczenie.

Julia Wieniawa karierę zaczęła od serialu Rodzinka.pl i odkąd tylko pojawiła się na ekranach za pośrednictwem TVP - postanowiła już z niego nie znikać. 21-latka jest w tym momencie jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy show-biznesu.

Julia Wieniawa pada na twarz

Jednakże, tyle obowiązków przytłoczyłoby każdego. Za pośrednictwem Instagrama Julia Wieniawa narzeka na skrajne przepracowanie. Przez stres mają się z nią dziać bardzo różne rzeczy.

Zasnęłam dziś o 19 ze stresu i właśnie się obudziłam. Najgorzej

- czytamy pod nagraniem na InstaStories, na którym możemy oglądać zawiniętą w kołdrę Julię.

W przyszłym tygodniu czeka mnie premiera i zarazem debiut w teatrze i kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami". Nie wiem jak dam radę... Trzymajcie za mnie kciuki

- dodaje wymęczona aktorka.

Potem Julia Wieniawa postanowiła połączyć zmęczenie z pożytecznym i przy okazji zareklamować produkty, które mają być zbawieniem dla jej "tragicznie wyglądającej" cery. Prawdopodobnie nikt nie widzi uszkodzeń, które stres rzekomo na niej wywołał.

Współczujecie Julii tak napiętego harmonogramu dnia?

Zasnęłam dziś o 19 ze stresu i właśnie się obudziłam. Najgorzej - czytamy pod nagraniem, na którym możemy oglądać zawiniętą w kołdrę, wylegującą się "na tle księżyca" Julię.

W przyszłym tygodniu czeka mnie premiera i zarazem debiut w teatrze i kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami". Nie wiem jak dam radę... Trzymajcie za mnie kciuki - dodaje wymęczona aktorka.

W kolejne relacji Wieniawa, wywiązując się z kontraktu z jedną z marek kosmetycznych, pokazała, jak dba o skórę, ubolewając nad jej "złym" stanem:

Aktualnie moja cera przez stres i zmęczenie jest w bardzo słabej kondycji, jak widać - mówi Julka, na której twarzy ciężko doszukać się jakichkolwiek niedoskonałości.

Przeczytaj więcej
Komentarze