18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wygina śmiało ciało

Julia Wieniawa pląsa, płacze i skacze za duże pieniążki. "Był ryk"

19.02.2020  11:28
Julia Wieniawa pląsa, płacze i skacze za duże pieniążki. "Był ryk"
Julia Wieniawa pląsa, płacze i skacze za duże pieniążki. "Był ryk" Fot: Instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa przygotowuje się do walki o Kryształową Kulę, trofeum Tańca z Gwiazdami. Stawka jest wysoka, dosłownie i w przenośni. Czy młoda aktorka wytrzyma taką presję? 

Julia Wieniawa typowana jest na czarnego konia najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami. Dodatkowo młoda aktorka może liczyć na wyjątkowo wysokie wynagrodzenie za każdy przetańczony odcinek programu, dlatego motywacja do pozostania w nim jak najdłużej jest ogromna.

Julia Wieniawa wylewa łzy i pot w Tańcu z Gwiazdami

Julia Wieniawa przygotowuje się intensywnie pod okiem jej trenera - tancerza Stefano Terrazzino. Młoda kobieta na sali ćwiczeń wygina się, pląsa, skacze i... wylewa morze łez. Wygląda na to, że presja zaczyna ją przerastać. 

Pierwszy płacz już był, jak się sfrustrowałam, że nie mogę zapamiętać jednej prostej rzeczy, to cierpliwość mi spadła i był ryk, a później już się ogarnęłam. (…) On wie, że mnie motywuje pochwała

- opisała treningi i współpracę z tanecznym mentorem.

Sam Stefano Terazzino raczej chwali Wieniawę.

Byłem pozytywnie zaskoczony, że tak młoda dziewczyna jest taka skupiona, profesjonalna, że tak jej się chce. Nie spodziewałem się. Myślałem, że będzie w swoim świecie na Instagramie. (…) Widać w tobie, że ten taniec chyba jej się podoba. Widać, że jak trzy razy jej się nie uda, to traci cierpliwość. Ale ma ten talent, że po dwa razy szybko fiksuje, bo jest zaangażowana. Na razie współpraca jest przyjemna

- mówił w wywiadzie dla Faktu.

Kibicujecie Julce? 

Czytaj także
Przeczytaj więcej