18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

co za zdjęcia!

Julia Wieniawa odsłania nagie piersi. "Ale rakieta!"

16.10.2020  15:16
Julia Wieniawa pokazuje piersi
Julia Wieniawa pokazuje piersi Fot: Mateusz Jagielski/East News

Młoda gwiazdka niczego się nie wstydzi. Julia Wieniawa znów wrzuca do sieci odważne zdjęcia - tym razem pokazała się sauté i odsłania nagie piersi.

Julia Wieniawa w przeciwieństwie do innych gwiazd Instagrama, świetnie radzi sobie w czasie pandemii. Okazuje się, że dziewczyna ma więcej talentów, niż tylko robienie sobie nowych fotek i reklamowanie proszków do prania czy papieru do pieczenia.

Gwiazdka bierze udział w "Tańcu z gwiazdami", otworzyła własną markę kosmetyków do makijażu, pozuje w sesjach reklamowych i dostaje kolejne angaże do produkcji na mały i duży ekran. Wiedzie jej się tak dobrze, że w ostatnim czasie kupiła już trzecie mieszkanie, choć ma dopiero 21 lat! Jak sama przyznaje, ma tyle obowiązków, że pada na twarz.

Julia Wieniawa odsłania piersi i coś jeszcze

W ostatnich dniach Julia Wieniawa pozowała do zdjęć w kampanii reklamowej Versace dla Zalando. Młodziutka gwiazdka z rakietą tenisową na głowie (serio, serio) dała się obfotografować w biało-złotym wdzianku. I odsłoniła piersi.

Zdjęcie nie jest wulgarne, być może nieco wyzywające, lecz zdaje się, że dziś sprzedawanie mody musi choć trochę wiązać się z odsłanianiem wdzięków. Dlaczego? Nie mamy pojęcia, faktem jest jednak, że spod luźnej koszuli na jednej z prezentowanych na Instagramie fotek, wymsknęło się co nieco...

(aby zobaczyć zdjęcie, przewiń strzałką w prawo)

Poza uciekającą spod koszuli piersią w oczy rzuca się coś jeszcze - wyraźne piegi ukraszające lico Julii i nadające jej naturalnego uroku. Gwiazdka powinna częściej rezygnować z pełnego makijażu i je prezentować?

Czytaj także