18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Duże wrażenie

Wieniawa przewidziała przyszłość?! Niczym Krzysztof Jackowski

20.01.2021  17:00
Julia Wieniawa lepsza niż Krzysztof Jackowski
Julia Wieniawa lepsza niż Krzysztof Jackowski Fot: Wojciech Olszanka/East News

Julia Wieniawa jest jedną z najlepiej zarabiających aktorek młodego pokolenia. Być może teraz powinna zająć się przepowiadaniem przyszłości? Są ku temu powody! Intuicja ostrzegała ją, niczym Krzysztofa Jackowskiego - przed czymś, co przeraziło dziś całą Polskę.

Julia Wieniawa jest aktorką, piosenkarką, tancerką, influencerką, menadżerką i w ogóle wszystkim, czym tylko się da w dzisiejszym świecie sukcesu. Być może powinna być też jasnowidzką? Niedawno jej intuicja zadziałała na najwyższych obrotach.

Julia Wieniawa na swoim InstaStory wyznała fanom, że miała kiedyś silne lęki przed niezdrowym jedzeniem. Aby utrzymać się na najwyższym poziomie sławy - dziewczyna musi wręcz skrajnie mocno dbać o swoje ciało. To możę być obciążające dla psychiki 22-latki.

Julia Wieniawa lepsza niż Krzysztof Jackowski?

Bojąc się przytycia i utraty zdrowia... Gwiazda dostawała ataków paniki na sam widok zdjęcia pizzy. Pizza jest tymczasem jednym z najbardziej lubianych, niezdrowych jedzeń w tym kraju. Na pewno zaś była - do czasu.

Fast foody - to w ogóle odpada, są nafaszerowane GMO i hormonami. Moim cheat mealem jest pizza - wyznaje. Kiedyś? W ogóle nie do pomyślenia. Jak ktoś mi pokazywał pizzę na obrazku, to dostawałam ataku paniki. Teraz zmieniłam podejście i jest okej

- mówiła niedawno Julia Wieniawa.

Ostatnio całą Polską wstrząsnęła do kości przerażająca afera z wykorzystywaniem ciasta do pizzy do celów seksualnych. To, co wydarzyło się w Pizzerii Mefisto, odebrało wielu ludziom apetyt na pyszny placek z serem i dodatkami (czasem wyjątkowo niespodziewanymi, jak się okazało...). Czyżby intuicja ostrzegła Julię wcześniej, niż nas wszystkich?

Krzysztof Jackowski może czuć na karku chłodny oddech konkurencji. Co jak co, ale Julia Wieniawa w roli ogólnopolskiej jasnowidzki na pewno zrobiłaby furorę równą tej, którą robi w dziedzinie show-biznesu. Pozostaje nam życzyć powodzenia!

Czytaj także