18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za zdjęcia!

Wieniawa przyłapana na dotykaniu nagiego mężczyzny

30.09.2020  18:45
Julia Wieniawa w Top Model na antenie TVN
Julia Wieniawa w Top Model na antenie TVN Fot: VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa jest najbardziej rozchwytywaną, polską celebrytką. Ostatnio wzięła udział w nagraniach do Top Model. Odcinek, w który się zaangażowała był szalenie kontrowersyjny i niósł za sobą wielkie emocje.

Julia Wieniawa jest niesamowicie rozchwytywaną aktorką młodego pokolenia. Gwiazdka pracuje tak dużo, że już sama często nie wie, w czym aktualnie bierze udział.

Jakby mało jej było pracy na planach filmowych i treningów do Tańca z Gwiazdami, postanowiła gościnie pojawić się również w Top Model. Na antenie TVN 22-latka zagościła podczas najbardziej kontrowersyjnej sesji zdjęciowej uczestników.

Julia Wieniawa trzymała liścia w Top Model

Julia Wieniawa pomagała przy nagiej sesji. Jest to stały punkt programu Top Model, który w każdej edycji wzbudza zdecydowanie największe emocje. Tym razem "pozamiatał" bardzo przystojny model, który w aktorce również wzbudził wielkie napięcie.

Postem jurora programu Marcina Tyszki na Instagramie (Julia Wieniawa jest nie tylko aktorką, ale również influencerką) można się zainspirować. Po fotografie widać, jak wielkie wrażenie wywarła na nim sesja.

Będzie bardzo... nago, ale malarsko i delikatnie... Jak jest Julia Wieniawa to wiadomo, że będzie gorąco... O takich zdjęciach Dominic d'Angelica wprost marzył... Nie dziwię się... Jeszcze nigdy nie mieliśmy uczestnika z takim ciałem, wręcz nierealnym... Trenerzy mogliby brać przykład... Ja marzę o sześciopaku, ale w tym przypadku to chyba dziewięciopak 

- pisał w internecie Tyszka.

Przystojny model ma za sobą ciężkie doświadczenia życiowe. Dominic d'Angelica przyjechał do Polski z Berlina, gdzie pracował jako kelner. Pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i ma brata bliźniaka Stefana, z którym występował w programie "Hustle & Soul". W dzieciństwie przeżył tragedię, jego ojciec został zamordowany. Jakby tego było mało, później stracił także ojczyma.

Myślicie, że to będzie faworyt Julii Wieniawy?