18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

zapomniała się ubrać?

Julia Wieniawa wypina się i szczuje cycem. Ponętna?

28.02.2021  19:31
Julia Wieniawa reklamuje kosmetyki roznegliżowanymi piersiami
Julia Wieniawa reklamuje kosmetyki roznegliżowanymi piersiami Fot: Mateusz Jagielski/East News

Julia Wieniawa znalazła nowy pomysł na reklamę! Teraz będzie sprzedawać swe usługi jak warsztaty samochodowe - zdjęciami kobiety w negliżu. Swoimi.

Młodziutka aktoreczka Julia Wieniawa zmienia chyba sposób reklamy. Nie wystarczą już zwykłe fotki i relacje na Instagramie, trzeba pokazać trochę ciała. A skoro tak...

22-letnia celebrytka ma już na koncie kilka mieszkań, role w gorszych i lepszych produkcjach kinowych i telewizyjnych, liczne wakacje pod palmami, zarabianie na promowaniu wszelkiej maści produktów w sieci czy reklamowaniu biżuterii w pięknej i długiej reklamie znanej firmy biżuteryjnej.

Roznegliżowana Julia Wieniawa reklamuje kosmetyki

Julia założyła też swoje własne marki - ubrań i kosmetyków. Wszyscy wiemy, że reklamy czegokolwiek powinny opierać się na pokazywaniu półnagich damskich ciał (żeby nie było, ironizujemy), więc młodziutka Wieniawa poszła tropem firm hydraulicznych i warsztatów samochodowych i pozowała do zdjęć nie do końca ubrana.

Swoje kosmetyki Julia Wieniawa postanowiła zareklamować w majtkach, bez stanika czy bluzki, piersi przysłaniając klapami marynarki, ale tak, by było widać dużo i by jednak nimi kusić. Na swoim Instagramie pokazała wyrywek sesji, na którym pręży się z uwodzicielską miną. Myślicie, że to dobry pomysł na marketing?

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze