Udany debiut

Julia Wieniawa rozniosła Taniec z Gwiazdami. Mówi o wyrzeczeniach

07.03.2020  12:01
Julia Wieniawa rozniosła Taniec z Gwiazdami. Mówi o wyrzeczeniach
Julia Wieniawa rozniosła Taniec z Gwiazdami. Mówi o wyrzeczeniach Fot: Piotr Molecki/East News

Julia Wieniawa poradziła sobie kosmicznie dobrze w ostatnim odcinku Tańca z Gwiazdami. Teraz gwiazda mówi o wyrzeczeniach, jakie podjęła by na parkiecie zawsze był ogień. Na młodej aktorce spoczywa niesamowita presja. 

Julia Wieniawa słusznie była typowana na czarnego konia obecnej edycji Tańca z Gwiazdami. W pierwszym odcinku zdeklasowała konkurencję. Młoda aktorka czuje na karku chłodny oddech presji. Aktualnie program Polsatu to dla niej jedyne źródło utrzymania, straciła bowiem stałą pracę w Rodzince.pl. Biorąc pod uwagę fakt, że tańczy za kosmicznie wysoką stawkę, ma motywację by zostać na parkiecie jak najdłużej.

Julia Wieniawa trenuje jak dzik

Po to, by na parkiecie był ogień, dziewczyna musi wziąć na barki wiele wyrzeczeń. Dbanie o formę i intensywne treningi to aktualnie jedyne, na co młoda aktorka ma czas. Stefano Terrazzino, który jest jej partnerem, pilnuje by Wieniawa w niczym się nie opuściła. 

W rozmowie z dziennikarzem Pudelka, aktorka wyznała, że po pierwszym odcinku najnowszej edycji tanecznego show pozwoli sobie na zjedzenie całej pizzy oraz pączka. Do tej pory było to dla niej marzenie ściętej głowy.

Wolę sobie darować alkohol 

- wyznała przy okazji.

Myślicie, że Julia Wieniawa faktycznie wytrwa w swoich postanowieniach i rozniesie Taniec z Gwiazdami w posadach? 

Przeczytaj więcej
Komentarze