18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Żeby nie żałować

Julia Wieniawa rusza na podbój Hollywood. Ciekawa motywacja

11.10.2019  09:57
Julia Wieniawa rusza na podbój Hollywood. Ciekawa motywacja
Julia Wieniawa rusza na podbój Hollywood. Ciekawa motywacja Fot: Kamil Piklikiewicz/East News

Julia Wieniawa jest zdecydowanie najpopularniejszą aktorką młodego pokolenia. Dziewczyna postanowiła ruszyć na podbój Hollywood. Nie ukrywa swojej motywacji. 

Julia Wieniawa cieszy się niesłabnącą popularnością. Aktorka od lat odnosi ogromne sukcesy w polskim show-biznesie. Ma jednak apetyt na więcej i postanowiła, że spróbuje podbić Hollywood. Robi to z konkretnego powodu.

Julka uwierzyła w swoje siły i najwyraźniej czuje, że sukcesy w kraju nad Wisłą mogą przenieść się do fabryki snów. Szansę na wielką karierę również w Stanach, wieszczy jej Weronika Rosati, która od lat starała się zrealizować swój własny, amerykański sen.

Julia Wieniawa podbije Hollywood?

Sama Julia Wieniawa ma dość proste i jednocześnie osobliwe podejście do sprawy. Jak twierdzi:

Raczej spróbuję, bo jak nie to będę żałować

Myślicie, że faktycznie ma ona szansę zostać naszą gwiazdą eksportową? Na pewno, jeśli zabierze do USA ananasa, będzie miała okazję wzbudzić gorące zainteresowanie nowych, potencjalnych fanów.

Dodatkowe doświadczenie w wielkich kampaniach reklamowych, również może jej pomóc. Oczywiście, o ile tym razem zadba o czyste stópki. 

Czytaj także