18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poczuliście to?

Julia Wieniawa sexy fotką wspiera pogrążone w kryzysie Włochy

08.04.2020  13:21
Julia Wieniawa sexy fotką wspiera pogrążone w kryzysie Włochy
Julia Wieniawa sexy fotką wspiera pogrążone w kryzysie Włochy Fot: Instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa nie może się teraz promować w telewizji, więc postawiła na hiperaktywność w mediach społecznościowych. Aktualnie seksownym ciałem wspiera Włochy.

Julia Wieniawa w internecie robi już absolutnie wszystko - śpiewa, tańczy, recytuje i eksponuje dekolt. Teraz coś naszło ją na refleksję o pandemii koronawirusa i postanowiła wyrazić swoje wsparcie dla Włoch, które znajdują się w ciężkiej sytuacji. 

Julia Wieniawa wspiera Włochy seksownymi fotkami 

Wyrazy wsparcia w postaci seksownego zdjęcia zamieściła tradycyjnie na swoim Instagramie. 

Tęsknię za tobą, Italio! Dołącz do naszej akcji! Okażmy wsparcie naszym przyjaciołom Włochom poprzez pokazanie im, jak nam do nich tęskno. Zasady są bardzo proste. Wystarczy udostępnić na swoim profilu post będący waszym wspomnieniem z Włoch i opisać tę chwilę. Wszystko należy opatrzyć hashtagiem #mimanchiitalia

- napisała w mediach społecznościowych. 

Julia Wieniawa pomyślała również o tych, którzy nie mieli okazji odwiedzić słonecznej Italii.

Dla tych, którzy we Włoszech jeszcze nie byli, ale zawsze chcieli być, mamy propozycję, by udostępnili post ze swoim włoskim marzeniem. Pokażmy Włochom, jak ciepło o nich wszyscy myślimy w tych trudnych dla nich, a także dla nas chwilach, gdy zamknięci we własnych domach rozmyślamy o przyszłych i przeszłych podróżach, i przygodach, po cichu szepcząc

- dodała.

Przekonała Was taką formą wsparcia?