18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat gwiazdy

Wieniawa straciła główne źródło dochodu. Łzy w TVP

20.02.2020  21:10
Wieniawa straciła główne źródło dochodu. Łzy w TVP
Wieniawa straciła główne źródło dochodu. Łzy w TVP Fot: Piotr Molecki/East News

TVP zrezygnowało z kontynuacji nagrań hitowego serialu Rodzinka.pl. Cała obsada jest zrozpaczona. Wśród załamanych znajduje się Julia Wieniawa, która będzie teraz musiała przejść samą siebie w Tańcu z Gwiazdami, by odrobić stracone bezpowrotnie pieniądze. 

Julia Wieniawa jest w gronie załamanych gwiazd, które skrajnie zasmuciło zakończenie emisji serialu Rodzinka.pl. TVP widać postanowiło nie dokładać 2 mld zł od rządu na rozwijanie tej produkcji, przeciwnie.

W internecie stratę pracy opłakali już Małgorzata Kożuchowska, Maciej Musiał oraz Adam Zdrójkowski. Ta pierwsza powinna się cieszyć, że tym razem jej postać nie zginie w kartonach, ale widać, że brak takiego rozwiązania scenariuszowego wcale nie dodaje jej otuchy.

Julia Wieniawa wyrzucona na bruk

Wśród aktorów wylanych na bruk jest Julia Wieniawa. Młoda dziewczyna wylewa teraz siódme poty na treningach do Tańca z Gwiazdami i zaznacza, że zmaga się z ogromną presją. Teraz będzie ona jeszcze większa.

Wieniawie produkcja tanecznego show zaproponowała wyjątkowo wysoką stawkę, która będzie teraz głównym źródłem dochodu aktorki. Jeśli odpadnie z niego bardzo szybko, mogą ją dopaść problemy natury finansowej, a tego z pewnością by nie chciała. Tym bardziej, że dopiero co zainwestowała w swoje przyszłe, dorosłe życie, a wiadomo, że kupić to nie jest sztuka - sztuką jest swój dobytek utrzymać. 

Po 10 latach emisji Rodzinki.pl, stacja Jacka Kurskiego zdecydowała zmienić studio nagrań w scenografię do innego, mniej popularnego serialu - Korona Królów. Myślicie, że to dobra decyzja? Może ktoś z obsady skasowanej produkcji zakręci się przy nowym serialu i tam poszuka zatrudnienia. 

Przeczytaj więcej
Komentarze