18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Słodka?

Julia Wieniawa szarpie na sobie majtki i wspomina. "Tęsknię za tobą"

14.01.2020  17:22
Julia Wieniawa szarpie na sobie majtki i wspomina. "Tęsknię za tobą"
Julia Wieniawa szarpie na sobie majtki i wspomina. "Tęsknię za tobą" Fot: Instagram/@juliawieniawa

Julia Wieniawa rozgrzewa nas w ten chłodny wieczór wyjątkowo gorącym zdjęciem. Aktorka w białym kostiumie kąpielowym trzęsie Instagramem w posadach. 

Julia Wieniawa jest młodziutką aktorką, która już może się pochwalić ogromną sławą. Popularność gwiazdki wciąż rośnie, a ona coraz częściej wygina się w różnych miejscach (dmuchany ananas, plaża), prezentując swoje wdzięki.

Julia Wieniawa wygina się w białym bikini

Dzisiejszy świat jest okrutny, a o utrzymanie się na wznoszącej fali show biznesu walczyć należy na każdym kroku. Wieniawa doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego wciąż na nowo rozpala wyobraźnie swoich fanów.

W chłodny, styczniowy wieczór, Julka rozgrzewa nas zdjęciem, na którym podciąga z rozerotyzowaną miną swoje skąpe majteczki. Jednocześnie dzieli się nostalgią i tęsknotą za Bali.

Bali, I miss youuuu (Bali, tęsknie za Tobąąąą - tłum. red) 

- podpisała fotografię aktorka. 

Pod zdjęciem fani prześcigają się w komplementowaniu Julii. Was również porywa jej zwierzęco-dziewczęcy magnetyzm? A może pozostajecie obojętni na wdzięki młodziutkiej aktorki?

logo Tu się dzieje